Kişiselleştirilmiş 2021 Noel Süs 2-5 Aile Üyeleri, DIY Hayatta Aile Özelleştirilmiş Noel Dekoratif Kiti Noel Ağacı askı süsleri, yaratıcı Hediye için Aile (Aile 3)

Kişiselleştirilmiş 2021 Noel Süs 2-5 Aile Üyeleri, DIY Hayatta Aile Özelleştirilmiş Noel Dekoratif Kiti Noel Ağacı askı süsleri, yaratıcı

₺ 20.97

İşlenmemiş

【Benzersiz Noel Süsleme】çevre polyresin malzeme tarafından yapılan.Boş şapka ve afiş ile kişiselleştirilmiş Adı Noel Süs.Aile benzersiz Noel süslemesini isme göre özelleştirebilirsiniz. 【2-4 Kişiselleştirilmiş İsim】 2-5 kişilik bir aile sunuyoruz, uzunluk 10 cm Noel Dekorasyonudur.Herkesin yeni yılda her gün onlara sağlık ve mutluluk dilemesi için isimlerini ve Noel mesajlarını özelleştirin. 【Noel için en iyi Dilekler】 Zarif ve güzel desenler, özel unsurlar, bunu geçen zor zamanı hatırlayalım year.At aynı zamanda, gelecekte mutluluğu da gösterir. 【Yaratıcı Hediye Seçimi】 Noel Süsleme kitimiz basit bir tarzda ve profesyonel hediye paketleme sağlar.Komşularınız, Geniş Aileniz, Arkadaşınız, Kilise Üyeleriniz ve Büyükanne ve Büyükbabalarınız için mükemmel Noel Hediyeleri. 【DIY nasıl Yapılır】 İnce bir işaretleyici kalem kullanarak süslemeye kendi tarzınızı ve kişiselinizi ekleyebilir, uyguladıktan sonra kurumaya bırakabilirsiniz, iyi kalacaktır. 2020 büyük bir yıl oldu.Bu sadece büyük bir anlaşma gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda doğrudan gelecekten gelen bir şeye benziyor!2020 de gerçekten harika görünüyor!Bu yıl size büyük şeyler olduysa (belki birlikte 1. Noel), o zaman bu kişiselleştirilmiş 2020 süsleme ağacınızı aydınlatacaközellik : İnce bir işaretleyici kalem kullanarak süslemeye kendi tarzınızı ve kişiselinizi ekleyebilir, uyguladıktan sonra kurumaya bırakabilirsiniz, ince kalacaksüsleme boyutlar : W4 x H4 inç 3.7 ons.Çevre dostu polyresin malzemeden yapılmış Her süs, kırılmayı önlemek için iyi paketlenmiştir ve Noel ağacına kolayca asmak için bir şerit halkası ile birlikte gelir.2, 3, 4,5 ailelerde mevcuttur Narin ve şenlikli : Kişiselleştirilmiş süslemeyi Noel ağacınıza asmak veya ailenize ve arkadaşlarınıza tatil hediyesi olarak göndermek, kalıcı, sevgi dolu hatıralar yaratmanın mükemmel bir yolu olacakpaket İçerir : 1 x 2020 Noel Tatili Süsleri.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir