BinaryABC Merdiven Kaymaz Ayak Mat, Merdiven Lastik Ayaklar Yedek Mat, Merdiven Ayak Yastık Merdiven Parçaları, 2 Adet(İç Çap: 2.7X5. 1 cm)

BinaryABC Merdiven Kaymaz Ayak Mat, Merdiven Lastik Ayaklar Yedek Mat, Merdiven Ayak Yastık Merdiven Parçaları, 2 Adet(İç Çap: 2.7X5.

₺ 268.50

İşlenmemiş

not : İç çap : 2. 7 X5. 1cm, Sağlam kauçuktan yapılmıştır ve mümkün olan en iyi tutuş için alt kısımda derin sırtlara sahiptir.Zemini güvenli bir şekilde kavramak ve uzun ömür sağlamak için tasarlanmıştır wear.It merdivenden düşmeni engelleyebilir.Kauçuk merdiven ayakları, alüminyum merdiven ayaklarını doldurmak için kullanılır.Merdiven ömrünü uzatmak için dört temel gerilme alanı sağlam kauçukla güçlendirilmiştir.Pedleri Merdiveninize Monte Etmek kolaydır, ayrıca evin zeminlerini hasar ve Çizilmelere karşı korurlar, çok faydalıdırlar.Açıklama Özellikleri-Malzeme : Kauçuk-Renk : Kırmızı-Boyutu : 2.7 X5. 1 cm / 0. 669 X1 X0. 39in Paketi Dahil Binary ABC Merdiven Kaymaz Ayak Mat, Merdiven Lastik Ayaklar Yedek Mat, Merdiven Ayak Yastık Merdiven Parçaları, 2 Adet.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir