LZQQ Mutfak Bıçak Aksesuarları: Dört-İn-One Mutfak Bıçak Makas Mevcuttur, Çok Fonksiyonlu Anti-Skid Mutfak Whetstone, Ev Eserdir, Manuel Bıçak Kalemtıraş.

LZQQ Mutfak Bıçak Aksesuarları: Dört-İn-One Mutfak Bıçak Makas Mevcuttur, Çok Fonksiyonlu Anti-Skid Mutfak Whetstone, Ev Eserdir, Manuel

₺ 41.70

İşlenmemiş

[Güçlü işlevsellik : ] Kaba taşlama ağzı günlük bileme için uygun olan tungsten çelik alaşımından yapılmıştır, ince öğütme ağzı yeni kenarlı bıçaklar için uygun olan 600# zımparadır ve ince öğütme ağzı seramik parlatmadır.Seramik malzeme makas taşlama için uygundur. [Ergonomik tasarım : ] sol ve sağ el kullanıcısı için elinize daha iyi uyacak şekilde yuvarlatılmış şekil; alt kaymaz ped kaymadan sıkıca, yüksek stabilite ve güvenlik ile; çaba baskısı altında bileme verimliliği, Kızlar bıçaklarını kolayca keskinleştirebilir. [Etki açıktır : ] Üç seviye manuel kalemtıraş, mutfak bıçağınızı mükemmel keskinliği koruyarak hızlı ve verimli bir şekilde yapar, ayrıca paranızın kullanım süresini uzatabilirsiniz. [Uygulama kapsamı : ] Çeşitli bıçaklar için uygundur : dilimleyiciler/dilimleme bıçakları/meyve ve sebze bıçakları/makas; Not : seramik bıçaklar/tırtıklı bıçaklar uygun değildir. [Kullanımı kolay : ] Bıçağı yıllarca keskinleştirebilirsiniz. experience.It ayrıca, depolama için asılabilen ve mutfağı düzenli ve temiz tutan bir silikon kordona sahiptir.Ürün detayları : Ürün adı : manuel çok fonksiyonlu kalemtıraş Ürün malzemesi : HIPS Ürün rengi : mavi Ürün ağırlığı : 0.15 kg Ürün boyutu : 20.5x6. 5x3. 8 cm Talimatlar : 1. Kalemtıraşı yatay olarak yerleştirin ve kaymaz tutamacı 2 tutun. Aletin kuyruğunu bileme ağzına yerleştirin ve bileme kenarını bir yönde çekin 3. Önce 3-5 kez kaba öğütme ve daha sonra yaklaşık 2 kez 4 ince öğütme. Makas, ışık kelepçesini açar ve bir yönde eşit şekilde çeker ve öğütür.Önlemler : 1. Bu ürün tırtıklı bıçakları, baltaları, kılıçları, pedikür bıçaklarını, kasap bıçaklarını ve çentikli bıçakları keskinleştirmek için uygun değildir. 2. Bıçağı keskinleştirirken, lütfen dengeyi, orta gücü koruyun ve bıçağa zarar vermemek için sola ve sağa sallamayın. 3. Lütfen kalemtıraşı bulaşık makinesine veya dezenfeksiyon kabinine koymayın. 4. Kazaları önlemek için çocukların kolayca ulaşabileceği bir yere koymayın. 5. Beyaz seramik bileme kenarının aletle temas ettiği konumun siyaha dönmesi normaldir.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir