SENMULİN 4 Seviyeli Bıçak Bileyiciler, Seramik ve Çelik Bıçaklar ve Makaslar için Uygun Mutfak Bileyicisi. Cilalı Bıçakları Kolayca Onarın.

SENMULİN 4 Seviyeli Bıçak Bileyiciler, Seramik ve Çelik Bıçaklar ve Makaslar için Uygun Mutfak Bileyicisi. Cilalı Bıçakları Kolayca Onarın.

₺ 41.97

İşlenmemiş

ÇOK FONKSİYONLU KALEMTIRAŞ-Üç aşamalı bileme işlemi : kaba taşlama, orta taşlama ve ince öğütme.Mutfak bıçağını keskin tut.Paslanmaz çelik, sert çelik, seramik, katlanır bıçaklar, büyük veya küçük bıçakları makasla keskinleştirebilirsiniz.Kullanımı KOLAY-Künt bıçağı bileme yuvasına yerleştirin ve alttan uca doğru çekin.Bıçak keskinliği kolayca geri yüklenebilir.Sizin için çok çakı kalemtıraş.KULLANIM GÜVENLİĞİ-Ergonomik tutamak güvenli ve sabit bir tutuş sağlayacaktır.Sağ veya sol elinizle kullanabilirsiniz.Bıçak bileyicinin alt kısmında kaymaz bir kauçuk taban vardır.Çalışırken rahat kontrol sağlayın.YÜKSEK KALİTELİ MALZEME - taşlama kafası tungsten çelik yapılır, zımpara, yüksek sertlik seramik ve diğer malzemeler, son derece güçlü.Mutfak aksesuarlarınızda en iyi bıçak bileyicileri için bir araç olun.MÜŞTERİ HİZMETLERİ-Profesyonel bıçak kalemtıraşımızı beğeneceğinizden çok eminiz ve her siparişi koşulsuz para iade garantisi ile destekliyoruz!Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, 100% müşteri hizmetleri keyfine varacaksınız.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir