RuıMıngHome Köpek Paketleri evcil hayvan taşıyıcı Büyük Kapasiteli Nefes kedi Taşıyıcı Köpek Taşıyıcı Gizli Açık Seyahat Taşınabilir evcil hayvan sırt çantası kedi Çantası (Renk: Sarı, Boyutu :17.7 * 11 * 11.4 inç)

RuıMıngHome Köpek Paketleri evcil hayvan taşıyıcı Büyük Kapasiteli Nefes kedi Taşıyıcı Köpek Taşıyıcı Gizli Açık Seyahat Taşınabilir

₺ 85.20

İşlenmemiş

fabric【Oxford kumaş malzeme】 : Yüksek-streç su geçirmez Oxford kumaş kullanımı, güçlü ve aşınmaya dayanıklı, sağlıklı ve çevre dostu, hafif ve nefes, hiçbir koku, bakımı kolay. Ventilation【Havalandırma tasarımı】 : 4 taraflı örgü pencere tasarımı, çok yönlü dolaşım ve havalandırma, evcil hayvanların her zaman, her yerde özgürce nefes almasını sağlar. ✔ 【Stor Perde Tasarımı】 : Kaplanabilen ve sarılabilen stor perdeli üç taraflı örgü pencereler. 【Çok fonksiyonlu kullanım】 : Evcil hayvan çantası, evcil hayvanınıza uzun mesafeli seyahatler için en iyi konforu sağlar.Evcil hayvan çantası ile seyahatinizi kolaylaştırmak için otobüsler, trenler ve arabalar üzerinde hareket edebilirsiniz. service【Satış sonrası servis】 : Ürünlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, bu ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bize güvenin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve sizin için herhangi bir sorunu çözeceğiz.Çok fonksiyonlu seyahat evcil hayvan çantası taşınabilir, tek omuzlu, çift omuzlu ve çeşitli taşıma olabilir methods.It evcil hayvan olarak da kullanılabilir nest.It nefes alabilir ve hafiftir ve seyahat için yeni bir seçimdir.◆ Features Enlarged uzay, rahat ve nefes, aşınmaya dayanıklı ve çizilmeye dayanıklı, sağlam ve dayanıklı, güçlü taşıma kapasitesi, ergonomi, katlanır depolama.29cm*11*1,25 kg✿ürün 7.5 kg/6 kg değerinde kediler✿irsaliye içinde kediler Pet çantası*1(sadece ana resmi ürünlerinin satıldığı, Diğerleri sahne çekim) Teslim süresi✿ : 15-30 iş günü✿Reminder1 için : uygundur 11.4 inç✿Ürün ağırlığı : . (17.7 28 45**Oxford kumaş ✿Ürün boyutu✿ürün parametreleri : ✿Ürün Adı : pet çantası✿Ürün malzeme : Bu ürünün boyutu tamamen manuel ölçümdür ve 1-3 cm'lik bir hata olabilir.Gerçek Ürün için, belirli bir boyutu için başvurun.2. Tüm fotoğraflar ayni alınır.Ekran ve ışık nedeniyle, ürünün belirli bir renk farkı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın!3. Lütfen satın almadan önce evcil hayvanınızın vücut boyutunu ölçün ve ilgili boyutu seçin.4. İlk başta, bazı evcil hayvanlar rahatsız olabilir, bu yüzden onları rahatlatmaya çalışın veya onlara rehberlik etmek için yiyecek kullanın.5. Ürün doğrudan yumuşak bir fırça veya havlu ile temizlenebilir.6. Size yüksek kaliteli ürünler ve kapsamlı ambalajlar sunuyoruz.Ve size hizmet sunmak için önerilerinize ve desteğinize göre, ürünlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve bizi tanıdığınız için teşekkür ederiz, tekrar ziyaretinizi dört gözle bekliyoruz.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir