T-Tipi Delik Cetvel, Çok Fonksiyonlu Cetvel, tedbir Cetvel T Tipi Işaretleme ıçin Çalışır Ağaç İşleme Konumlandırma Çalışır Ölçme Aracı (200mm cetvel Bir)

T-Tipi Delik Cetvel, Çok Fonksiyonlu Cetvel, tedbir Cetvel T Tipi Işaretleme ıçin Çalışır Ağaç İşleme Konumlandırma Çalışır Ölçme Aracı

₺ 77.67

İşlenmemiş

Net ve doğru gravür ölçekleri.Ağaç işleme zıvana ve zıvana konumlandırma ve işaretleme işleri için uygundur.Yatay çizgi, dikey çizgi, uzun çizgi, kısa çizgi, paralel çizgi ve dik açılı çizgi dahil olmak üzere çeşitli işaretleme ihtiyaçlarınızı karşılayan çoklu işlevler elde edin.Paslanmaz çelik cetvel vücut, sağlam ve dayanıklı. minimum 0,25 mm, işlemi daha doğru hale getirerek hatayı azaltır.Özellik : 1. Yatay çizgi, dikey çizgi, uzun çizgi, kısa çizgi, paralel çizgi ve dik açılı çizgi dahil olmak üzere çeşitli işaretleme ihtiyaçlarınızı karşılayan çoklu işlevler elde edin.2. minimum 0,25 mm, işlemi daha doğru hale getirerek hatayı azaltır.3. Ağaç işleme zıvana ve zıvana konumlandırma ve işaretleme işleri için uygundur.4. Paslanmaz çelik cetvel vücut, sağlam ve dayanıklı.5. Net ve doğru gravür ölçekleri.Şartname : Öğe Türü : Karalama Ruler Material : Paslanmaz Steel Color : Silver Pencil Çapı : 0.5 mm Measuring Aralığı : 0-200mm, 0-300mm, 0-400mm (İsteğe Bağlı) Paket Listesi : 1 x Karalama Ruler1 x Pencil1 Kutusu Kalem Kurşun.


Anahtar Özellikler

Item Type:
Scribing Ruler
Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Pencil Diameter:
0.5mm
Measuring Range:
0-200mm, 0-300mm, 0-400mm (Optional)
Package List:
1 x Scribing Ruler :
1 x Pencil :
1 Box of Pencil Lead :

Sen de olabilir