BTPCC İnce Plastik Dikdörtgen Küçük Çöp Tenekesi Çöp Kovası, Banyo, Mutfak, Ev Ofis, Yurt için Kulplu Çöp Konteyneri Kutusu, (Renk : A)

BTPCC İnce Plastik Dikdörtgen Küçük Çöp Tenekesi Çöp Kovası, Banyo, Mutfak, Ev Ofis, Yurt için Kulplu Çöp Konteyneri Kutusu, (Renk :

₺ 145.23

İşlenmemiş

★En son stil çöp tenekesi, şık ve yeni. ★Ofis, mutfak, oturma odası, yemek odası mobilyaları gerekli malzemeler. ★Bu ürün yeni çevre dostu malzemeler kullanır, bu yüzden lütfen kullanmaktan çekinmeyin. ★Seçilen malzeme yüksek tokluğa sahiptir ve hasar görmesi kolay değildir, bu da günlük pratik ömrünü uzatır. Oo eğer herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.Ürün boyutu elle ölçülür ve 1-2 cm'lik bir hataya sahiptir.Sizi %100 memnun edeceğiz, memnuniyetiniz bizim en büyük motivasyonumuzdur.Malzeme : polipropilenboyutu : 37 * 15 * 20cm Kapasite : 8.5 l Kalabalık için : ev kullanımıiyi kaliteli mallar, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Ürün için uygundur : otel, mutfak, oturma odası, ofis, vb.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir