Büyük Kapasiteli Çift Katmanlı Kase Paslanmaz Çelik Kase Çorba Pirinç Şehriye Ramen Kase Salata kaseleri Yalıtımlı Karıştırma Kase Mutfak Sofra Takımı (13.5 cm, Gümüş)

Büyük Kapasiteli Çift Katmanlı Kase Paslanmaz Çelik Kase Çorba Pirinç Şehriye Ramen Kase Salata kaseleri Yalıtımlı Karıştırma Kase Mutfak

₺ 68.70

İşlenmemiş

1. Ağır hizmet tipi malzemeler : Tahıl Kaseleri yüksek kaliteli gıda sınıfı SUS304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, yükseltmenin ağır tasarımı kalite ve ömür sağlar, servis kasesi zararlı kimyasallar ve bulaşık makineleri içermez. 2. Temizlemesi kolay : Tahıl kabı, parmak izlerinin ve lekelerin görünümünü azaltmak için fırçalanmış bir yüzey işlemine sahiptir.Yıkamanın temizlenmesi çok kolay olsa bile bulaşık makinesi güvenlidir. 3. Taşınabilir yemek bardakları mutfakta, otelde, restoranda, hastanede, yürüyüşte, kampta, sırt çantasında ve yolculukta kullanım için idealdir. 4. Yaygın olarak kullanılan : Avucunuz için çok uygun olan keskin bir kenar yoktur.Büyük pirinç, kene, tahıl, baharat, bebek maması, dondurma, patlamış mısır veya sıcak veya daha sıcak tutmak istediğiniz herhangi bir karıştırma kabı. 5. Yalıtım : Çift katmanlı paslanmaz çelik tahıl kasesi, dondurma veya sıcak çorba için ideal ısı direncine sahiptir ve çocuklar için güvenlidir.Her ailenin buna ihtiyacı vardır, karınıza ve annenize bir hediye gönderir, onlara çok fazla iş kazandırır.Paket : OPP bag Packaging Dahil : 1 * Pirinç Bowls Net ağırlık : 0.07-0.15 kgmalzeme : 304 paslanmaz çelikürün boyutu : 9 cm : 8.8 * 8.8 * 2.7 cm; 12 cm : 11.5 * 11.5 * 3.7 cm; 13 cm : 13 * 13 * 4 cm.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir