2-Gang Dekoratör Duvar Plakaları Işık anahtarları, Akıllı Anahtar, Dimmerler, GFCI, Priz, USB Çıkışı için Çıkış Plakası Kapağını Değiştirin Standart Boyut 2-Gang 4.48 x 4.57 (Standart Boyutlu, 4'lü Paket,Beyaz)

2-Gang Dekoratör Duvar Plakaları Işık anahtarları, Akıllı Anahtar, Dimmerler, GFCI, Priz, USB Çıkışı için Çıkış Plakası Kapağını Değiştirin

₺ 31.77

İşlenmemiş

♦ Paket içerir 4 Paketi 2-Gang Dekoratör Duvar Plaka ile eşleşen vidalar; Standart Boyutu 2-Gang 4.48 "x 4.57".Dayanıklı Polikarbonat, herhangi bir Çıkış ile uyumlu. ♦ Sert darbelere ve ağır kuvvete dayanacak dayanıklılık, esneklik ve esneklik sağlamak için polikarbonat termoplastik malzemeden yapılmış, uzun süreli kullanım için solmaya dayanıklı tasarım. design Modern tasarım, bu plakaları ev ağı ve kablo uzatma yönetimi için ideal bir çözüm haline getirir, mutfakta, yemek odasında veya oturma odasında yükseltme için temiz bir görünüm sağlar. ✔ KOLAY KURULUM-Temiz ve sofistike bir görünüm için dakikalar içinde kurulur.İki dimmer, anahtar veya aksesuar barındırır.Vidalı tutma özelliği, montajı kolaylaştırmak için montaj vidalarını sabit tutar. SATISFACTION %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-Duvar plakanızdan tamamen memnun olduğunuza dair 2 Yıl Garanti ve %100 garanti veriyoruz. 30 Gün Para İade Garantisi.Dimmerler, sensörler, zamanlayıcı anahtarları, GFCI çıkışları, elektrik prizleri ve tek/çift anahtarlar dahil olmak üzere her türlü dekoratör tarzı anahtar ve çıkışla uyumludur.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir