Seramik kahve Fincanı Çay Kupa Japon Tarzı Fincan ve çay tabağı Setleri 6.7 Oz Öğleden Sonra Çay Bardağı (Boyut : 200 ml/6.7 oz)

Seramik kahve Fincanı Çay Kupa Japon Tarzı Fincan ve çay tabağı Setleri 6.7 Oz Öğleden Sonra Çay Bardağı (Boyut : 200 ml/6.7 oz)

₺ 298.50

İşlenmemiş

★ Yüksek Kalite - - - Kahve fincanları ve tabakları emayenin yükseltilmiş bir versiyonudur.Ateşleme sıcaklığı yaklaşık 1280 derecedir, bu da onu tamamen porselen yapar, su emme oranı %1'den azdır, sır parlak, temiz, parlak ve sağlıklıdır. ★ Çok Amaçlı - Bu kahve kupa vesilelerle çeşitli için uygundur, gibi çay saati, çay partisi, arkadaşlar toplama, aile yemeği, kafeler, kahve breaks.It ayrıca arkadaşlarınız, ebeveynleriniz ve herhangi bir özel gün veya tatil için hayatınızdaki herhangi bir kahve veya çay sevgilisi için harika bir hediye olur!. ★ Yaşam için en iyi Seçim - - - Stoneware doku, retro, nostaljik ve zarif.Çizgiler basit, stil sessiz ve doğal siyah parçacıklar süslenmiş.Kahve fincanları ve tabakları rastgele yerleştirilir ve restoranın güzel bir manzarası olacaktır. ★ Uygulama Kapsamı - - - Kahve fincanları ve tabakları mikrodalga fırınlara, bulaşık makinelerine ve dezenfeksiyon dolaplarına yerleştirilebilir.Kahve fincanları ve tabakları fırına yerleştirilemez ve doğrudan açık alevle ısıtılamaz. ★ Hizmetimiz - - - Memnuniyetiniz mağazamızın amacıdır.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz 8 saat içinde en kısa sürede cevap verecektir. ★ Ürün Açıklaması ★1. Ürün adı : Fincan ve fincan tabağı Setleri2. Malzeme : Seramik3. Kapasite : 200 ml / 6.7 oz4. Boyutu : Kahve fincanı : 8.3 cm/3.2 inç(Ağız çapı) x 7.2 cm/2.8 inç(H);Fincan tabağı : 14.2 cm/5.6 inç(D).5. Stil : Japon Tarzı6. İçerik : 1 * kahve fincanı ve 1 * tabağı★ Neden Bu Ürünü Seçmelisiniz ★Kahve fincanları ve tabakları emayenin yükseltilmiş bir versiyonudur.Ateşleme sıcaklığı yaklaşık 1280 derecedir, bu da onu tamamen porselen yapar, su emme oranı %1'den azdır, sır parlak, temiz, parlak ve sağlıklıdır.★ Uygulanabilir Sahne ★Bu kahve kupa vesilelerle çeşitli için uygundur, gibi çay saati, çay partisi, arkadaşlar toplama, aile yemeği, kafeler, kahve breaks.It ayrıca arkadaşlarınız, ebeveynleriniz ve herhangi bir özel gün veya tatil için hayatınızdaki herhangi bir kahve veya çay sevgilisi için harika bir hediye olur! ★Uygulama Kapsamı ★ Fincan ve fincan tabağı setleri mikrodalga fırınlara, bulaşık makinelerine ve dezenfeksiyon dolaplarına yerleştirilebilir.Kahve fincanları ve tabakları fırına yerleştirilemez ve doğrudan açık alevle ısıtılamaz.★ Bakım ★1. Seramiğin ömrünü kısaltmamak için fırına koymamaya çalışın.2. Su ile yıkarken, su sıcaklığı 80 santigrat dereceyi geçmemelidir, bu da porselene zarar verecektir.3. Çizikleriniz varsa, biraz diş macunu kullanın.4. Çay lekesi varsa, limon suyu veya sirke ile yıkanabilir.5. Patlamayı önlemek için söndürme ısısını kullanmamaya çalışın.6. Porseleni doğrudan açık alevle yakmayın.★ İpuçları ★Ürün hakkında : Her paket 1 adet fincan ve 1 adet fincan tabağı içerir.Teslimat hakkında : Biz genellikle 1-3 gün içinde gemi, teslim süresi 15-20 iş günüdür.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir