Faceuer DIY Deri El Sanatları, akrilik Şablon Pratik ve Eğlenceli Cüzdan Dikiş Deri Bagaj Desen Yapımı Kesme DIY El Sanatları Gibi İnsanlar için

Faceuer DIY Deri El Sanatları, akrilik Şablon Pratik ve Eğlenceli Cüzdan Dikiş Deri Bagaj Desen Yapımı Kesme DIY El Sanatları Gibi İnsanlar

₺ 219.90

İşlenmemiş

Şablon, iyi tokluk, güçlü onarılabilirlik ve uzun servis ömrü ile yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır.Şablonun dış tarafında, kullanım sırasında sürtünmeyi ve darbeyi etkili bir şekilde önleyebilen koruyucu bir kraft kağıdı tabakası vardır.Pratik ve eğlenceli olan ve DIY el sanatlarını seven insanlar için çok uygun olan kendi cüzdanınızı yapmak için bu kalıp setini kullanabilirsiniz.Bu şablonlar orta ağırlıktadır ve çizgiler çizerken ve cildi keserken daha fazla basınç oluşturur ve kayması kolay değildir.Her şablonun üzerinde bir seri numarası işareti vardır ve kurulumu kolaydır; Sadece malzemeyi kesin ve kullanım talimatlarına göre dikin.Özellik : 1. Şablon, iyi tokluk, güçlü onarılabilirlik ve uzun servis ömrü ile yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır.2. Şablonun dış tarafında, kullanım sırasında sürtünmeyi ve darbeyi etkili bir şekilde önleyebilen koruyucu bir kraft kağıdı tabakası vardır.3. Pratik ve eğlenceli olan ve DIY el sanatlarını seven insanlar için çok uygun olan kendi cüzdanınızı yapmak için bu kalıp setini kullanabilirsiniz.4. Bu şablonlar orta ağırlıktadır ve çizgiler çizerken ve cildi keserken daha fazla basınç oluşturur ve kayması kolay değildir.5. Her şablonun üzerinde bir seri numarası işareti vardır ve kurulumu kolaydır; Sadece malzemeyi kesin ve kullanım talimatlarına göre dikin.Şartname : Öğe Türü : Akrilik şablon Ana Malzeme : Akrilik(ürün karmaşık malzemelerden oluşur) Nasıl Kullanılır : 1. A02'yi büyük banknotlarla A012'nin üstüne yapıştırın. Karşılık gelen deri malzeme sayısını kesmek için A05, A06, A04'ü işaretli X'e göre kesin3. A04 üst, B07 sonra yer, A05 önce her iki tarafında dikiş, üzerinde A05 yerine iki adet alt düzeltin ve iç side4 dikiş. A04, A035'e yapıştırılmıştır. A03'ü A02'ye ve A02'yi A016'ya yerleştirin. Genel dikiş Paket Listesi : 7 x Akrilik Şablonnot : 1. Bitkisel yumuşak deri gibi sert deri, desen çizgisi boyunca bir bıçakla kesilmesi veya doğrudan bir deri bıçakla kesilmesi önerilir.2. Özel el sanatları ile işlenen bazı deri için korteks bir bız ile işaretlenemez, bu nedenle gümüş bir dolum kalemi ile kesilmesi gerekir.


Anahtar Özellikler

Item Type:
Acrylic Template
Main Material:
Acrylic(the product is composed of complex materials)
How to Use:
1. Glue A02 with large banknotes to the upper of A01 :
2. Cut A05, A06, A04 according to the marked X to cut the corresponding number of leather materials :
3. Place two pieces of A05 on the upper of A04, and then place A06, sewing on both sides of A05 first, fix the bottom, and then stitch the inner side :
4. A04 is glued to A03 :
5. Place A03 on A02 and A02 on A01 :
6. Overall stitching :
Package List:
7 x Acrylic Template :
1. Hard leather, such as vegetable soft leather, is recommended to be cut with an awl along the pattern line, or cut directly with a leather knife. :
2. For some leather processed by special crafts, the cortex cannot be marked with an awl, so it needs to be cut with a silver refill pen. :

Sen de olabilir