PrettyClaw / 25 adet Mini Tek Kullanımlık Tırnak Tampon Blokları 80/80 Parlatıcı Zımpara tırnak törpüsü 2 Taraflı (Mor / Siyah)

PrettyClaw / 25 adet Mini Tek Kullanımlık Tırnak Tampon Blokları 80/80 Parlatıcı Zımpara tırnak törpüsü 2 Taraflı (Mor / Siyah)

₺ 25.77

İşlenmemiş

★ NCUSA tarafından Pretty Claw tek kullanımlık tırnak tamponları profesyonel salon kalitesidir ve kullanımı çok kolaydır.Bu mini tırnak tamponları müşteri başına veya sıhhi amaçlar için kullanım başına atılabilir. ★ 80/80 grit mini tampon blokları sağlam ve çift taraflıdır.Bu özel tırnak tamponunun bir tarafında 80 tane ve karşı tarafında 80 tane vardır. ★ Tek kullanımlık tırnak tamponu bloklarının tutulması ve kullanımı kolaydır, süper hafif ve kompakttır.Cildinize zarar vermeden pürüzlü tırnak yüzeyini parlatmak ve şekillendirmek için ideal tırnak aleti, tırnağınızın düzgün, pürüzsüz ve güzel görünmesini sağlar.En iyi sonuç için, lütfen bu zımpara tampon bloklarını soldan sağa hareketle kullanın. ★ Pretty Claw tırnak parlatıcı blokları salon profesyonelleri, manikür (parmak tırnak tamponu), pedikür (ayak tırnak tamponu), akrilikler, ayak kaplıcaları, parti iyilik, goodie çantaları, etc.It kişisel ev tırnak kitinize eklemek için harika bir tırnak aracıdır veya uygun bir seyahat boyutu olabilir tampon. ★ Içerir : 25 adet tırnak tamponu ile 80/80 kum, tam olarak fotoğraf gibi.Bu tampon tırnak blokları mini boyuttadır.Bu tırnak aleti yaklaşık 2.3 inç x 1.0 inç x 0.5 inçtir.Mini Tırnak Tek Kullanımlık Tampon Blokları - Salon kullanımı, pedikür, ayak kaplıcaları vb.Için.- Evde bireysel kullanım için uygun boyut-Süper kullanımı kolay ve tek kullanımlık Renk : siyah (zımparalanmış taraf)ve mor (tampon) Kum : 80/80 Boyut : 2.3 inç (L) x 1.0 inç (W)x 0.5 inç (H) Miktar : 25 adet Durum : Yepyeni Üretim : Pretty Claw.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir

Çakmaktaşlar: Tuhaf İcatlar [VHS]
  • Yeni

Çakmaktaşlar: Tuhaf İcatlar [VHS]

₺ 205.80

Çakmaktaşlar : Tuhaf İcatlar (1994) Animasyon Serisi ÇocukVHSItem Durum : Çok İyi Mükemmel Vintage VHS Kaset, Kılıf ve Toz Kutusu.Lütfen Daha Yakından Bakmak için Yakınlaştı