NC NC Ahşap Şekil Boyutu Sıralama Oyuncak, Bebekler Çocuklar Doğum Günü için Havuç Eşleştirme Oyunu

NC NC Ahşap Şekil Boyutu Sıralama Oyuncak, Bebekler Çocuklar Doğum Günü için Havuç Eşleştirme Oyunu

₺ 65.25

İşlenmemiş

En iyi hediye-Okul öncesi çocuklar doğum günü hediyesi için uygun.Bu eğitici oyuncak setleri, çocukların el-göz koordinasyonunu ve mantıksal kombinasyonunu geliştirebilir.Her havuç bir çiftliğe karşılık gelir, çocuklar aynı büyüklükteki havuçun aynı çiftliğe geri dönmesini sağlamak için havuç yaprağını elleriyle kolayca tutabilirler.Eğitici Oyuncak-Bir okul öncesi için daha iyi olabilir.Eşleştirme etkinlikleri büyüklüğü öğrenin ve havuçla biraz sayma yapın, yeni yürümeye başlayan çocuklara tanıma ve temel matematik kavramlarını öğretin.Açıklama : - Eşleştirme etkinlikleri büyüklüğü öğrenin ve havuçla biraz sayma yapın, yeni yürümeye başlayan çocuklara tanıma ve temel matematik kavramlarını öğretin. - Bu eğitici oyuncak setleri, çocukların el-göz koordinasyonunu ve mantıksal kombinasyonunu geliştirebilir. - Her havuç bir çiftliğe karşılık gelir, çocuklar aynı büyüklükteki havuçun aynı çiftliğe geri dönmesini sağlamak için havuç yaprağını elleriyle kolayca tutabilirler. - Eğitici oyuncak-Bir okul öncesi için daha iyi olabilir. - En iyi hediye-Okul öncesi çocuklar doğum günü hediyesi için uygun.Şartname : - Malzeme : Ahşapb Oyut Grafik : Boyutu : Yaklaşık. 12. 5x12.5x5.5 cm/4.92x4.92x2.17 İnçpaket İçerir : 1 Parça Bulmaca Oyunu Havuç Kurulu Oyunu : ızin lütfen 1-3mm sapma ölçme nedeniyle manuel ölçüm.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi,öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.


Anahtar Özellikler

- Material:
Wooden
Size Chart:
Size:
Approx. 12.5x12.5x5.5cm/4.92x4.92x2.17inch
Package Includes:
1 Piece Puzzle Game Carrot Board Game :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. :

Sen de olabilir

Çakmaktaşlar [VHS]
  • Yeni

Çakmaktaşlar [VHS]

₺ 29.97

Çakmaktaşlar (1994) Komedi John Goodman / Rick Moranis ÇocukVHSItem Durum : Çok İyi Mükemmel Vintage VHS Kaset, Kılıf ve Toz Kutusu.Lütfen Daha Yakından Bakmak için Yakınla