Hareket Sensörlü Aultra Kablosuz LED Puck Işıkla Çalışan LED Işıklar, Dolap Altı Aydınlatması, Gece Lambası, Makyaj Işıkları, Mutfak ve Yatak Odası için Kullanılır (4 Sayım)

Hareket Sensörlü Aultra Kablosuz LED Puck Işıkla Çalışan LED Işıklar, Dolap Altı Aydınlatması, Gece Lambası, Makyaj Işıkları, Mutfak

₺ 68.97

İşlenmemiş

SENSOR HAREKET sensörü aydınlatması-Disk ışıklarımız verimli aydınlatma özellikleri sağlamak için kullanılır.Görünümleri incedir ve karanlık bir ortamda 3 ila 5 metre yarıçap içinde tarar.Disk ışığı, 3 ila 5 metrelik yakınlığı içinde otomatik olarak açılacaktır. ✔ ENERJİ TASARRUFU-Gün boyunca sensör bu ışığı otomatik olarak uyku moduna geçirir, böylece güç kullanmaz.Karanlık olduğunda, ışık otomatik olarak açılır ve hareket sensörü özelliklerini listeleyen bir gece lambası olarak çalışır. USE EVRENSEL kullanım-Bu ışıkların kullanımı sınırsızdır.Depolama kanopileri, dolap lambaları, oda lambaları, mutfak lambaları ve genel ev geliştirme lambaları için mükemmel aydınlatma sistemleri oluştururlar. ✔ GÜÇLÜ TUTMA-Taşınabilir olmasına rağmen, bu ışıklar birlikte verilen kurulum paketi ile uygulandığında güçlü bir manyetik parça tarafından tutulur.Bir zamanlar altına düşen ışık endişelenecek bir yüzeye gerek yok ya başvurdu. LİGHTİNG LED aydınlatma TEKNOLOJİSİ - LED ışıkları, mavi renk tonu olmadan yumuşak, titremeyen bir ışık yayar.Bu ışıklar eskisi gibi ısınmıyor. lights.It şık tasarımı, bu ışığı evinizin herhangi bir yerinde harika kılar; oturma odası, ev ofis masası, mutfak aydınlatması, yurt odası dekoru ve more.No delmek için delikler, çalıştırmak için tel yok, kurulumu kolay.Aultra LED disk ışığı mutfak, çamaşır odası, banyo, bodrum, koridor, raflar, merdivenler için mükemmel aydınlatmadır. etc.It alacakaranlıktan şafağa kadar hareket sensörü ile otomatik olarak açılır ve ihtiyacınız olduğunda doğru miktarda ortam ışığı sağlamak için menzilden çıktığınızda otomatik olarak kapanır.Disk ışıklarımız şarj edilebilir, pilleri bir daha asla değiştirmek zorunda kalmayacaksınız, bu da paradan tasarruf etmenizi sağlar.Sadece USB kablolarını takın, disk ışığınızı şarj edebilir ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, tüm durumlar için mükemmel aydınlatma seçeneği.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir