5 Paket Asılı Giysi Çanta ve 5 Kafur Ahşap Şeritler Nefes Giysi Dolap Depolama ve Seyahat için Kapakları(Boyut: 60x125 cm, Renk: 5 Gri)

5 Paket Asılı Giysi Çanta ve 5 Kafur Ahşap Şeritler Nefes Giysi Dolap Depolama ve Seyahat için Kapakları(Boyut: 60x125 cm, Renk: 5 Gri)

₺ 253.50

İşlenmemiş

Dokunmamış Çanta : Çevre dostu dokunmamış kumaş, yumuşak ve nefes alabilen, etkili nem geçirmez, deodorant, giysileri kirlilikten koruyan ve uzun süre taze ve parlak tutan doğal elyaftan yapılmıştır Ve kıyafetlerinizi düzenli tutacaktır.Değerli Yemekler : 5 Paket Asılı Giysi Çantası ve 5 Kafur ahşap şerit.giysi asmak için giysi çantaları boyut : 60x125cm(23. 62x49.21in).Dayanıklı Fermuar : Ortadaki fermuar açma tasarımı, dayanıklı kırılmaz veya düşmez.Ve her iki yönde de sorunsuz hareket eder.Kalınlaştırmak giysi toz kapağı, mükemmel işçilik, düzgünce yönlendirilmiş, ince dikişler, tamamen kapalı tasarım, üst askı üzerinde küçük açılış, etkili toz geçirmez, Görünür şeffaf pencere tasarımı, dahili giyim bir bakışta açıktır, kolay erişim.Çok yönlülük : Takım elbise, gömlek, elbise, kazak, ceket, pantolon, üst, spor mont, kışlık mont vb .İçin ideal uzunluk.Dolap dolap düzenleyici kazandırır, dolap derli toplu tutar ve renk tarafından hazırlanmaktadır.Bir daha asla en sevdiğin kıyafeti ya da elbiseyi geride bırakma.Odanızın her yerinde bir sürü kıyafet görmekten bıktınız mı?Yarattıkları karmaşanın yanı sıra, kire maruz kalan bazı giysilerin temizlenmesi daha zordur.Dağınıklık veya temizlik zamanı konusunda heyecanlanmıyorsanız, bu dayanıklı giysi çantası en iyi bahistir.Ürün adı : Kalınlaşmış giysiler toz kapağImalzeme : dokunmamış kumaşrenk : Kirli beyaz, pembe, gri, beyaz (perspektif penceresi olmadan) giysi kapağıboyutu : 60x125cm (23. 62x49. 21in) Ağırlık : 125ggarment kapağı özellikler : 1. giysi kapağı Açma Tasarımı : askınız için üstteki kare açıklık.büyük bir boşluk bırakmadan çeşitli askı tipleri için uygundur, Elbise askısı kancasının çıktığı alan toz girmeyecek kadar küçüktür.2. takım elbise, gömlek, pantolon, spor mont için hafif, rahat, sağlam ve yumuşak.3.görünür şeffaf pencere tasarımı, bir bakışta hafıza kıyafetleri, erişimi kolay (perspektif penceresi olmayan beyaz)4. Giysilerin güneş ışığından dolayı solmasını önlemek için giysi kapağını kullanın.5. Küçük boyut giysi, gömlek, kazak, kısa palto vb.Depolamak için uygundur.80 cm'den küçük orta boy, 95 cm'den küçük giysileri, takım elbiseleri, orta uzunlukta paltoları vb.Saklamak için uygundur.Büyük boy, 115 cm'nin altındaki giysileri, diz boyu aşağı ceketleri, paltoları vb.Saklamak için uygundur.Ambalaj listesi : giysi asılı çanta×5+Kafur ahşap şeritlerx5not : 1. Giysilerin boyutunun toz kapağının boyutundan 10 cm daha küçük olması tavsiye edilir2. Ürünlerin hepsi ayni alınır.Işık, açı ve ekran farkı nedeniyle, Asılı Giysi Çantaları belirli bir renk farkına sahip olacaktır.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir