YOUXOU Büyük Kapasiteli Üç Boyutlu Su Geçirmez Giysi Toz Torbası, Dokunmamış Asılı Çanta, Dolap Asılı saklama çantası, Ceket Toz Kapağı, (Boyut : B)

YOUXOU Büyük Kapasiteli Üç Boyutlu Su Geçirmez Giysi Toz Torbası, Dokunmamış Asılı Çanta, Dolap Asılı saklama çantası, Ceket Toz Kapağı,

₺ 59.97

İşlenmemiş

Material Malzeme : PEVA malzemesi kullanıyoruz.Malzeme güçlü, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, kokusuzdur ve uzun süre tekrar kullanılabilir time.It kolay erişim için bir pencere olarak tasarlanabilir. Multifunctional Çok fonksiyonlu : Askının önünde, askının taşınması için uygun olan ve kullanılabilen bir fermuar açıklığı vardır repeatedly.It sezonun kıyafetlerini organize etmek ve saklamak ve beğendiğiniz kıyafetleri dolaba asmak için çok uygundur. Washable Yıkanabilir : Yıkanabilir ve katlanabilir tasarım, temizlenmesi ve saklanması kolay, toz geçirmez, nem geçirmez, böcek geçirmez, tekrar tekrar kullanılabilir ve iyi hava geçirgenliğine sahiptir. Multiple Çoklu fonksiyonlara sahip bir makine : şeffaf ve görünür, kolay carry.It evlerde, okul yurtlarında, ofislerde vb. Kullanılabilir. böylece giysilerin tozlanması/buruşması/ıslanması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. ♦ Hizmetimiz : Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde cevap vereceğiz ve sorunu en kısa sürede çözeceğiz.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir