5 Paket Asılı Giysi Çanta Takım Elbise Saklama Torbaları Asılı Nefes Giysi Dolap Depolama ve Seyahat için Kapakları(Boyut: 60x80 cm, Renk: 5 Beyaz Yan)

5 Paket Asılı Giysi Çanta Takım Elbise Saklama Torbaları Asılı Nefes Giysi Dolap Depolama ve Seyahat için Kapakları(Boyut: 60x80 cm,

₺ 261.90

İşlenmemiş

Nefes Çanta Giysi : takım elbise/elbise çantası Asılı Yükseltilmiş Versiyonu Yumuşak EVA malzeme elbiselerini temiz ve berrak ,Ve elbiselerini organize tutmak tutmak, Toz geçirmez, kir geçirmez, nem geçirmez, anti-kırışıklık, kullanmak, yıkanabilir, hafif, nefes alabilen ve çok dayanıklı yapılmıştır.5 Set : giysi asmak için 5 adet 60x80cm(23.62x31.49in) giysi çantası dahil.Tüm depolama ve seyahat ihtiyaçlarınız için mükemmeldir.Dayanıklı Fermuar : Ortadaki fermuar açma tasarımı, dayanıklı kırılmaz veya düşmez.Ve her iki yönde de sorunsuz hareket eder.Şeffaf Giysi Çantası : İçinde ne olduğunu, buzlu oldukları için açmadan söylemek için giysi kapaklarından görebilirsiniz.Ayrıca, askınız için üstte küçük bir delik var.Çok yönlülük : Takım elbise, gömlek, elbise, kazak, ceket, pantolon, üst, spor mont, kışlık mont vb .İçin ideal uzunluk.Dolap dolap düzenleyici kazandırır, dolap derli toplu tutar ve renk tarafından hazırlanmaktadır.Bir daha asla en sevdiğin kıyafeti ya da elbiseyi geride bırakma.Odanızın her yerinde bir sürü kıyafet görmekten bıktınız mı?Yarattıkları karmaşanın yanı sıra, kire maruz kalan bazı giysilerin temizlenmesi daha zordur.Dağınıklık veya temizlik zamanı konusunda heyecanlanmıyorsanız, bu dayanıklı giysi çantası en iyisidir bet.Name : EVA kalın şeffaf malzeme toz kapağı Malzeme : EVA material Color : beyaz kenarlık, siyah kenarlık, fermuar yok Boyut : Orta : 60x80cm (23.62x31.49in)giysi kapağı özellikler : 1. giysi kapağı Açma Tasarımı : askınız için üstteki kare açıklık.büyük bir boşluk bırakmadan çeşitli askı tipleri için uygundur, Elbise askısı kancasının çıktığı alan toz girmeyecek kadar küçüktür. 2. takım elbise, gömlek, pantolon, spor mont için hafif, rahat, sağlam ve yumuşak.3.Şeffaf Giysi Çantası : Açmadan içinde ne olduğunu söylemek için çantanın içinden görebilirsiniz.4. Dayanıklı ve Pürüzsüz Fermuar, Kırılmaz veya düşmez, Her iki yönde de sorunsuz hareket eder.5. Giysi çantası yıkanabilir, böylece uzun süre tekrar kullanabilirsiniz. 6. Kenar sarma, pürüzsüz yuvarlak köşeler7.Giysilerin güneş ışığından dolayı solmasını önlemek için giysi kapağını kullanın.Dolaplar, Dolaplar, soyunma odaları, giyim showroom, giyim mağazaları, kuru temizleme, gelinlik mağazaları, vb kullanım için Uygun uygulanabilir sahne : .Ambalaj listesi : giysi asılı çanta×5 NOT : 1. Ürünlerin hepsi ayni alınır.Işık, açı ve ekran farkı nedeniyle, Asılı Giysi Çantaları belirli bir renk farkına sahip olacaktır.Lütfen gerçek ürüne bakın.2. Boyutu elle ölçülür, hafif bir fark var, gerçek ürün s.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir