mofa kabartma ısı tabancası, sıcak hava tabancası araçları küçültmek tabancası için standı ile DIY kabartma ve kurutma boya çok amaçlı elektrikli ısıtma memesi 300 W 110 V (Siyah, Siyah)

mofa kabartma ısı tabancası, sıcak hava tabancası araçları küçültmek tabancası için standı ile DIY kabartma ve kurutma boya çok amaçlı

₺ 35.97

İşlenmemiş

Isıtma aletleri, yumuşak kilde kullanılabilir.Kendi kendine destek ve masa üstü kullanımı için dahili stand.Kolay kullanım için.DIY el aletleri, ısıyla daralan levha üretimi, yumuşak seramik kalıplaşmış.Mini ısı tabancası için büyük ısı shrink boru, kabartma, kurutma boya, kağıt, kumaşlar, zanaat köpükler, tutkal, mürekkep, DIY, firma şekli, clay.At ısı tabancası kuyruğu, iç sıcaklığı azaltmak ve ürün süresini uzatmak için her iki tarafta tasarlanmış ısı delikleri. 12 ay Garanti, [%100 Para İade Garantisi] Herhangi bir nedenle memnun değilseniz, sadece bizimle iletişime geçin ve size tam bir ürün iadesi yapacağız, soru sorulmayacak ve ürünü iade etmenize gerek kalmayacak.Ürün özellikleri : Mini 300 watt ısı tabancası.Çok fonksiyonlu DIY işleri için hızlı ve kullanımı kolaydır.Konforlu ve hafif ısı tabancası, ısıyla daralan borular, çeşitli boyaların, yapıştırıcıların ve mürekkeplerin kabartılması ve kurutulması için idealdir.Kendi kendine destek ve masa üstü kullanımı için dahili stand.Şartname : Malzeme : ABS plastikuzunluk : yaklaşık. 24 Cmgüç Kablosu : yaklaşık. 1mÇalışma sıcaklığı. : 200 ℃ Güç : 300w Gerilim : 110 V 50-60 Hz Ağırlık : yaklaşık. 270 Gplug Tipi : ABD Plug.


Anahtar Özellikler

Material:
ABS Plastic
Length:
approx. 24cm
Power Cable:
approx. 1m
Working temp.:
200 ℃
Power:
300W
Voltage:
110V 50-60HZ
Weight:
approx. 270g
Plug Type:
US Plug

Sen de olabilir