Detoks Yama Boyun Yama Yaşlı Ofis Çalışanı İçin Ağrı Rahatlatmak Ürün, Nefes Ağrı Sıva, Boyun Drenaj Dowager Kambur Pelin Ortak Sıva Vücut için Ağrıyı Azaltmak, Boyun için, geri, omuz (24 adet)

Detoks Yama Boyun Yama Yaşlı Ofis Çalışanı İçin Ağrı Rahatlatmak Ürün, Nefes Ağrı Sıva, Boyun Drenaj Dowager Kambur Pelin Ortak Sıva

₺ 35.97

İşlenmemiş

1. Bu ürünün size sunabileceği şey, boyun, kambur, sırt ve diğer vücut parçalarının etrafındaki ağrı ve kas ağrısını azaltabilmesidir, doğrudan ağrı bölgesine uygulamak için kullanımı kolay ve uzun süreli etki için hızlı olacaktır. 2. Ultra-ince doku ile tasarlanmış ve doğal bileşenler olmadan herhangi bir yağlı hissediyorum ve keskin hissediyorum, absorbe edilecek uygun hale getirir ve hızlı etkisi, hangi hafif ve nazik için skin.By doğal ekstrakt ile yapılan bu yama, kullanımı tahriş edici olmayacaktır. 3. Herhangi bir cilt tipine karşı güvenli olduğu garanti edilir, hem erkekler hem de kadınlar için uygun, sert kambur, sert boyun, gergin kaslar ve daha fazlası. 4. Rahat ve Nefes Alabilen Ağrı yaması, iyi nefes alabilirliğe sahip ve cildi tahriş etmeyecek rahat ve nefes alabilen kumaştan yapılmıştır.Yuvarlatılmış köşelerin şekli cilde yakın olabilir, düşmesi kolay değildir. 5. Yaygın Uygulama, ağrı yama kas suşları rahatlatmak yardımcı olur, boyun, sırt, omuz ve dirsek ağrısı.Ürün Açıklaması : Nasıl Kullanılır : Birleştirildiklerinde, üst sırt kaslarını güçlendirerek ve omuzları ve kafayı kaldırmaya yardımcı olan tonu artırarak kamburu etkili bir şekilde azaltır.Ve anti-inflamatuar etkiye sahiptir substances.It lenf boşaltır effectively.It termal bir etkiye sahiptir ve 8 için daha yatıştırıcı ve hızlı rahatlama sağlayabilir. hours.It cilde güvenli ve güvenilir bir şekilde takılabilir.Özellikleri : 8 için daha hızlı ve daha yatıştırıcı rahatlama sağlayabilir hours.It cilde güvenli ve güvenilir bir şekilde takılabilir.Yuvarlak bir şekle sahip olsa bile, cildinize sıkıca oturur.Ambalaj : Bir kutuda 12 adet Boyut : 14.3*11.3 cm Ağırlık : 50g Malzemeler : zencefil, nane, pelin Uygulama : Kas gerginliği, boyun, sırt, omuz, diz ve dirsek ağrısı için anında rahatlama sağlayın.Bölge Uygula : Boyun, Sırt, Kambur Cilt Tipi : Hepsi İnsanları Uygula : Yetişkin Raf Ömrü : 3 Yıl Paket İçeriği : 1/2 * Boyun Detoks Yaması Notlar : Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir