Cep Telefonu Flip Case ıçin Oukitel C18 Pro Cep Telefonu Cüzdan Kılıf, PU Deri Tutucu Kart Yuvası Kapak Uitra-İnce Tasarım Darbeye Kapak Koruyucu Kılıf Kılıf Kapak (Renk: Kahverengi)

Cep Telefonu Flip Case ıçin Oukitel C18 Pro Cep Telefonu Cüzdan Kılıf, PU Deri Tutucu Kart Yuvası Kapak Uitra-İnce Tasarım Darbeye Kapak

₺ 45.87

İşlenmemiş

1. Marka yeni ve yüksek kaliteli Telefon Flip Case Kapak. 2. Bu durumda telefonunuzu güvende tutar ve tarzda korunan. 3. Kasa, tüm düğmelere, kontrollere ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. 4. Kasayı çıkarmadan şarj edin.Deri Cüzdan Kılıfı, sadece Oukitel C18 Pro ile uyumlu, Dört renkte mevcuttur : Siyah,Kahverengi,Altın,Kırmızı.Telefon Flip Case Kapaközelliği : 1.Dayanıklı ve yumuşak PU deriden el işi, lüks görünüyor ve hissediyor.2.Manyetik kapatma, güçlü mıknatıs eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için kapalı kalır.3. Kart yuvası ve cüzdan fonksiyonu işlevi journey4 sırasında Bankamatik Kartları, Kredi Kartları, KİMLİK kartları, Makbuzlar ya da bazı değişiklikler için izin verir.Bilek Kayışı, Bileklik tasarımı, telefonunuzu taşımanızı ve telefonunuzun düşmesini önlemenizi kolaylaştırır5.Flep kapaklı tasarım( stand çevirme tasarımı), video, film, E-kitap, resim vb.Keyfini özgürce ve rahat bir şekilde çıkarın.6.Hassas kesikler tüm özelliklere(Kameralar, Hoparlör, Bağlantı Noktaları ve Düğmeler) tam erişim sağlar.Pakette ne var : 1xdropproof Durumda.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir