CNCEST Akrilik Düğün Pastası Standı Kek Salıncak Standı Düğün Avize Kek Standı Asılı Kek Standı Şeffaf Kek Tutucu Raf (Akrilik Boncuk-60 cm)

CNCEST Akrilik Düğün Pastası Standı Kek Salıncak Standı Düğün Avize Kek Standı Asılı Kek Standı Şeffaf Kek Tutucu Raf (Akrilik Boncuk-60

₺ 326.97

İşlenmemiş

【Ana Parametreler】Malzeme : Akrilik; Renk : Şeffaf; Boyut : 60x46cm(Çap x Yükseklik); Ambalaj boyutu : 63x63x8cm. hanging【Güzel Tasarım】Asılı bir tasarımla, güzel bir avize gibi görünen düğün pastası standı asılabilir. Acrylic【Akrilik Boncuklar】 Kek standını daha zarif, şık ve çarpıcı hale getiren kenarda asılı birçok hassas Akrilik boncuk vardır. 【Montajı Kolay】Bu kek tutucuyu çok kolay bir şekilde monte edebilir ve temizleyebilirsiniz.Ve çok az depolama alanı kaplar. Application【Geniş Uygulama】 Kek rafı yeniden kullanılabilir, düğün tatlı masa dekorasyonu, sergi salonu dekorasyonu, düğün çiçek sanatı, kek teşhir standı, sahne sahne vb.Için uygundur.Not : ulaşım ilişkisi nedeniyle, bu ürün demontajdır ve boncukları monte etmeniz gerekir.Şartname : Malzeme : Akrilik Renk : Şeffaf Boyut : Çap 60x yükseklik 46cm(plakadan boncuklara) Ambalaj boyutu : 63x63x8cm Özellikler : hanging Asılı bir tasarıma sahip olan düğün pastası standı, güzel bir avize gibi görünen asılabilir. ♦ Kek standını daha zarif, şık ve çarpıcı hale getiren kenarda asılı birçok hassas Akrilik boncuk vardır. cake Bu kek tutucuyu çok kolay bir şekilde monte edebilir ve temizleyebilirsiniz.Ve çok az depolama alanı kaplar. Cake Kek standlarımızın gücünü sürekli olarak test ediyoruz, kekiniz için stabilite ve güç sağladıklarından emin oluyoruz. ♦ Düğün tatlı masa dekorasyonu, sergi salonu dekorasyonu, düğün çiçek sanatı, kek teşhir standı, sahne sahne vb.Için uygundur.Paket içeriği : Bir pakette 1 x Kek standı.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir