X-DREE M4. 2x16mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 30 adet(M4. 2x16mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo de Impulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo Automático 30 unids

X-DREE M4. 2x16mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 30 adet(M4. 2x16mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo

₺ 237.00

İşlenmemiş

Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.(Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.(Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.M4. 2x16mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Düz Kafa Kendinden Dokunarak Vida 30pcs1.Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.2.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.3.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.4.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.5.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.M4 Y Type Head Stil : Gömme/Düz Head Total Uzunluğu : 16 mm 63 / -inch Thread Çapı : Gümüş Tone Material : 304 Paslanmaz Steel Weight : 45g Drive Tipi : Y Tipi Kendini Screw Main Renk Dokunarak özellikler : Ürün Adı : : .30pcs Y Türü Öz Spanish M4 Vida Açıklama Dokunarak x 2 0.17 / -inch Head Çapı : 9.5 mm 0,33 / -inch Package İçerik : .2x16mm 304 Acero İnoxidable Y Tipo de İmpulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo 30 Automático unids Seguridad prueba de bir manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad.Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado.Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad.Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.


Anahtar Özellikler

Product Name:
Y Type Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
45g
Drive Type:
Y Type
Head Style:
Countersunk/Flat Head
Total Length:
16mm / 0.63-inch
Thread Diameter:
M4.2 / 0.17-inch
Head Diameter:
8.4mm / 0.33-inch
Package Content:
30pcs x Y Type Self Tapping Screw
Description in Spanish :
M4.2x16mm 304 Acero Inoxidable Y Tipo de Impulsión de Cabeza Plana Tornillo de Tornillo Automático 30 unids :
Seguridad a prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad. :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales. :
Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria. :

Sen de olabilir