Ayarlanabilir Kemer ile faydalı Yansıtıcı Açık Yem Besleme Cep Köpek Eğitim Çantası Pet Malzemeleri Tedavi Kılıfı Gıda Bel Çantası (Gri)

Ayarlanabilir Kemer ile faydalı Yansıtıcı Açık Yem Besleme Cep Köpek Eğitim Çantası Pet Malzemeleri Tedavi Kılıfı Gıda Bel Çantası (Gri)

₺ 250.20

İşlenmemiş

Ürün adı : Çok amaçlı köpek eğitim bel çantası.Ürün malzeme : Oxford kumaş.Ürün boyutu : yaklaşık 21*17*7.5 cm.Ürün ağırlığı : yaklaşık 230g. kemer boyutu : maksimum uzunluğu yaklaşık 120 CM.Maksimum uzunluk : 21*hakkında 17*7.5 cm Product malzeme : Oxford clothpacking Listesi : 1*köpek eğitim torbası+*Ayarlanabilir belt Product adı : Çok amaçlı köpek eğitim bel bag Product renk : gri; blue Product ağırlık : 230g Product hakkında Özellikleri : 1 120 CMProduct boyutu kemer boyutu : . Çok fonksiyonlu köpek eğitim çantası, su geçirmez ve yağ geçirmez olan yüksek kaliteli aşınmaya dayanıklı Oxford kumaştan yapılmıştır.2. Büyük boyutlu ark açıklığı, eşyaları koymak ve çıkarmak için uygundur ve egzersiz sırasında yiyeceklerin taşmasını önlemek için aldıktan sonra tokayı otomatik olarak kapatır.3. Çıkarılabilir iç torbanın kullanımdan sonra temizlenmesi kolaydır.İç çanta iki bölme ile tasarlanmıştır ve farklı atıştırmalıklar ayrı olarak yerleştirilebilir.4. Dışarıda cüzdanları, cep telefonlarını, anahtarları vb.Saklamak için uygun bir fermuarlı cebi vardır.D şeklindeki toka, evcil hayvan sofra takımlarını, oyuncakları vb.Asmak için kullanılabilir.makale.5. Bel kemeri ve bel kemeri tokası, bel çantasını daha güçlü ve daha kararlı hale getirmek için güçlendirilmiştir.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir