LED Göstergesi, Erişim Kontrol Anahtarları için Ortak Anot Elektrodu 12‑24V Çift Renkli LED(Kırmızı ve Sarı)

LED Göstergesi, Erişim Kontrol Anahtarları için Ortak Anot Elektrodu 12‑24V Çift Renkli LED(Kırmızı ve Sarı)

₺ 37.47

İşlenmemiş

Su geçirmez ve toz geçirmez, ürün iyi performansa sahip dahili bir su geçirmez sızdırmazlık halkasına sahiptir.Ortak anot elektrodu, 2 renkli gösterge lambasının Ortak bir Anot elektrodunu paylaştığı anlamına gelir.Ürün, yüksek hassasiyetli CNC makine kesme teknolojisini benimser ve entegre olarak oluşturulmuş metal kabuk, yüksek yapısal mukavemete sahiptir ve daha çevre dostudur.LED düzgün ışık yayar ve 10.000 saatten fazla hizmet ömrüne sahiptir.Alev geciktirici taban, yüksek sıcaklık dayanımı, acil durumlarda alev geciktirici, yangına dayanıklı tel, gelişmiş iletkenlik.Özellik : 1. LED düzgün ışık yayar ve 10.000 saatten fazla hizmet ömrüne sahiptir.2. Ürün, yüksek hassasiyetli CNC makine kesme teknolojisini benimser ve entegre olarak oluşturulmuş metal kabuk, yüksek yapısal mukavemete sahiptir ve daha çevre dostudur.3. Su geçirmez ve toz geçirmez, ürün iyi performansa sahip dahili bir su geçirmez sızdırmazlık halkasına sahiptir.4. Alev geciktirici taban, yüksek sıcaklık dayanımı, acil durumlarda alev geciktirici, yangına dayanıklı tel, gelişmiş iletkenlik.5. Ortak anot elektrodu, 2 renkli gösterge lambasının Ortak bir Anot elektrodunu paylaştığı anlamına gelir.Yaklaşık Düz head Protection Seviyesi : IP 67, İK10 Size -40℃~70℃/-40℉~158℉Çalışma Nem : 10 %-90%Gölge Tür : Ortak Anot electrode Light Kaynağı Türü : LEDWorking Sıcaklık 24 VFunction Araba modifiye, bilgisayar modifikasyon, access kontrol anahtarları, CNC takım tezgahları, endüstriyel kontrol instrumentsİnstallation Boyutu : M12 x 0.75 Voltaj : 12 Pirinç krom plated Uses Yuvarlak LEDs Material Önceden Kablolu özellikler : Öğe Türü : : : : : . 10mm / 0.4 in Features : Ortak Anot Elektrot Anlamına gelir : 2 Renkli gösterge ışıkları ortak anot elektrot seçiminde ortak anot bir electrode After paylaşmak, siyah çizgi, ortak anot elektrot, kırmızı çizgi (negatif) kırmızı ışık, yeşil hat (olumsuz) yeşil ışık, kırmızı ve sarı, kırmızı ve mavi aynı.Paket listesi : 4 x LED Göstergesi4 x Sıkıştırma Somunu4 x Yıkayıcı.


Anahtar Özellikler

Item Type:
Pre-Wired Round LEDs
Material:
Brass chrome plated
Uses:
Car modification, computer modification, access control switches, CNC machine tools, industrial control instruments
Installation Size:
M10 x 0.75
Voltage:
12-24V
Function:
Common Anode electrode
Light Source Type:
LED
Working Temperature:
-40℃~70℃/-40℉~158℉
Working Humidity:
10%-90%
Shade Type:
Flat head
Protection Level:
IP67, IK10
Size:
Approx. 10mm / 0.4in
Features:
 
Common Anode Electrode Means:
2 color indicator lights share a common anode electrode
After selecting the common anode electrode, the black line is the common anode electrode, the red line is the red light (negative), the green line is the green light (negative), red and yellow, red and blue are the same. :
Package List:
4 x LED Indicator :
4 x Compression Nut :
4 x Washer :

Sen de olabilir

Hue Oturma Odası St Takımı 75
  • Yeni

Hue Oturma Odası St Takımı 75

₺ 1103.58

Kutunun içinde ne var; Her kit 3 Philips Renk Beyaz ve Renkli Orta Lumen Yerine TİPİK, güvenilir Wi yavaşlatmadan 50 Ton ışıkları kontrol edebilirsiniz Fi; ve bir Akıllı montaj pl