Marvel Avengers 3pc Parlak Gülümseme Ağız Hijyeni Paketi. Turboşarjlı Diş Fırçası, Fırçalama Zamanlayıcısı ve Gargara Durulama Kabı. Artı Diş Hediye Çantası ve Diş Koruyucu Kolye (4 Parça, Örümcek Adam)

Marvel Avengers 3pc Parlak Gülümseme Ağız Hijyeni Paketi. Turboşarjlı Diş Fırçası, Fırçalama Zamanlayıcısı ve Gargara Durulama Kabı.

₺ 89.85

İşlenmemiş

Çocuklarınızın yapması gereken bir şeyi, en sevdikleri İntikamcıların yardımıyla yapmak istedikleri bir şeye dönüştürün..Çünkü fırçalamak eğlenceli olduğunda, yapılır!. (1) Marvel Avengers Karakter özel Turbo Powered Çocuk Spinbrush - Piller Dahil ve 4.2 oz eşleştirme Örümcek Adam pompa Sakız aromalı diş macunu. (1) Avengers 16oz Plastik Gargara Durulama Kabı, Diş Fırçası Tutucusu Olarak İki Katına Çıkar!. (1) Diş Hekimi Tavsiye 2 Dakika Fırçalama Zamanlayıcı.Çeşitli Avengers Karakter Çıkartmaları ile L & E Ürünleri tarafından üretilmiştir!.Artı Bonus-L & E," Fırçalamayı Unutma " Görsel Yardımı ile Diş Hediye Çantasına Gitmek İçin Gülümsüyor-Banyolarına veya yataklarının yanına asın, böylece çiğneyicilerini ışıltılı bir şekilde taze tutmayı hatırlarlar.Çocuğunuzun süt dişlerinden birini kurtarmak için bu diş takılarını da kullanabilirsiniz!. Örümcek Adam temasında 4 Parçalı Spinbrush seti.Spiderman Spinbrush ile Sakız aromalı diş macunu, gargara durulama kabı ve 2 dakikalık Spiderman kum saati zamanlayıcısını pompalayın.Ayrıca hareket halindeyken taşıma çantası ve kayıp dişler için bir diş kolyesi!.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir

Siskiyou Spor NFL Diş Fırçası
  • Yeni

Siskiyou Spor NFL Diş Fırçası

₺ 16.47

Plastik.İthal.Resmi lisanslı NFL ürünü.Karşıt kıllar.Uzatılmış uç.Lastik kulplar.Diş hekiminizin önerdiği 3 aylık süreye dayanacak dayanıklı yapı.Takım ruhunu göstermen