Fisiei LED Üfleme Kontrol lambası, Şarj Edilebilir Gece Lambası, Ayarlanabilir LED Parlaklık Lambaları, Ultra Parlak LED ışık Masa lambaları, Üfleme Kontrol lambası. (Kırmızı)

Fisiei LED Üfleme Kontrol lambası, Şarj Edilebilir Gece Lambası, Ayarlanabilir LED Parlaklık Lambaları, Ultra Parlak LED ışık Masa lambaları,

₺ 64.98

İşlenmemiş

1. Fısıeı LED üfleme kontrol lambası, antik stil Gazyağı lambası, mum ışığı lambaları, şarj edilebilir lityum pil gece lambası, dimmer masa lambaları ile ayarlanabilir hafiflik. 2.Taban için ABS malzeme, lamba bacası için PC, çok sağlam ve dayanıklı masa lambası. 3.Göz koruması : düzgün ve yumuşak ışık efekti, göz kamaştırıcı, görsel yorgunluğu giderir USB şarj kablosu ile dahili 500m Ah çevre lityum pil. 4.Gece lambası yatak odasında kullanılabilir, çocuk odası, oturma odası, bar, etc.It bir gece lambası, okuma lambası, acil durum aydınlatması, atmosfer ışığı, romantik akşam yemeği, açık kamp, nostaljik hediye olabilir. 5. Festivaller, Noel, etkinlikler, randevu, toplantı vb.Için kullanılabilir.Lamba bacasına üfleyin, LED ışığı yanıyor, radyasyon yok, düşük karbon Hafifliği ayarlanabilir loş / güçlü olabilir, loş ışıkta mum kadar benzerdir.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir