Benzersiz Kalp Aşk Neon Burcu, Duvar Dekor için 3D Sanat Neon İşaretleri ile, Neon ışıkları işareti için USB tarafından işletilen, Yatak odası için LED Pembe Neon ışık, kız odası ve Çocuk Odası Dekor.

Benzersiz Kalp Aşk Neon Burcu, Duvar Dekor için 3D Sanat Neon İşaretleri ile, Neon ışıkları işareti için USB tarafından işletilen, Yatak

₺ 71.97

İşlenmemiş

Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. 【KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ】 Yatak odası duvar tabelası ve 3dartlı neon tabela için kişiselleştirilmiş Neon tabela, 13 X9 inç pembe neon tabelalar odanızı romantik bir atmosfer haline getirmek için bir dekorasyon olabilir. 【Kullanımı KOLAY】 Mobil güç kaynağına , cep telefonu şarj cihazlarına ve bilgisayar USB bağlantı noktalarına takılabilen USB Neon İşaretleri ile güçlendirilir ve takın, güç tuşuna basın ve parlaklığı ayarlamak için ok tuşuna basın. 【KURULUMU KOLAY】 Neon tabela ışığı önceden delinmiş deliklere ve sabitleme vidalarına sahiptir.Hızlı bir şekilde asabilir veya duvara sabitleyebilir veya sadece düz bir yere yerleştirebilirsiniz. 【GÜVENLİK】Neon tabelalar renkli silikon tüplerden ve akrilik tabandan yapılmıştır plate.it daha parlak, daha güvenli, çevre dostu, dayanıklı, güç tasarrufu, gürültü yok, ısı yok, cam kırılma veya tehlikeli madde sızıntısı riski yok. 【UYGULAMA】Neon tabelalar parti ve ev toplantıları için sıcak ve şık bir sahne oluşturmak için kapalı yatak odalarında,yatak odası duvarında,çocuk odasında, doğum günü partilerinde, çocuk karnaval partilerinde kullanılabilirler.RXDYES, yüksek kaliteli, yaşam odaklı bir markadır.Ekibimiz hayatınızı aydınlatmak için benzersiz, romantik, güvenli ve enerji tasarrufu sağlayan neon ışıkları yaratır.Size gönülden hizmet edeceğiz.Neon tabelalar odanızı romantik bir atmosfer haline getirmek için bir dekorasyon olabilir.Mutlu yaşam!.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir