KTGUMKS Chı saç düzleştirici, ısısız Curling çubuk kafa hiçbir ısı bukleler şerit saç silindirler Uyku yumuşak kafa saç maşaları DIY saç şekillendirici araçları Damla (Renk: Pembe)

KTGUMKS Chı saç düzleştirici, ısısız Curling çubuk kafa hiçbir ısı bukleler şerit saç silindirler Uyku yumuşak kafa saç maşaları DIY

₺ 243.00

İşlenmemiş

straight Düz saç düzleştiricimiz, her geçişte saçları koşullandırabilen ve yumuşatabilen son teknoloji bir şekillendiricidir.Şekillendirici saçlarınızı yumuşak ve güzel tutar ve makyajınıza birkaç gün boyunca yeni bir görünüm kazandırır. Curling Saç maşasını kafanıza bir saç bandı gibi takın, etrafına sarabilir veya at kuyruğu gibi bir saç bandı ile sabitleyebilir ve daha sonra saç maşasının diğer tarafına kuru veya hafif ıslak saçları sarın ve saç bandının altını kullanın. - Sıktığınızdan ve başınızın üstünden başladığınızdan emin olun.Gün boyunca hafif nemli olabilecek saçlar bir veya iki saat veya hafif nemli veya kuru saçlar için kalır. ♦ Ürün boyutu elle ölçülür, 1-2 CM hata olacaktır. Different Farklı ekran tipleri nedeniyle, çekim sırasında hatalar oluşabilir, bu nedenle renkler biraz olabilir different.Name : Tembel kıvırıcımalzeme : polyestermalzeme : Köpük + Plastik + kumaşboyutu : 3x100cm.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir