Pelnotac Klasik Kauçuk Şeffaf Sıcak Su Şişesi, Tutarlı Sıcaklık Koruması, PVC Malzeme, Ağrı Kesici, Boyun ve Omuzlar için Toksik Olmayan ve Sağlıklı (Mavi)

Pelnotac Klasik Kauçuk Şeffaf Sıcak Su Şişesi, Tutarlı Sıcaklık Koruması, PVC Malzeme, Ağrı Kesici, Boyun ve Omuzlar için Toksik Olmayan

₺ 45.30

İşlenmemiş

PVC malzeme çevre dostu, toksik olmayan ve kullanımı sağlıklıdır.Kullanımı kolay, torbayı kapağa koyun ve 80℃ ' de 2/3 sıcak suya dökün, ardından kapağı sıkıca vidalayın.Şeker rengi çok sıcak ve çekici hale getirir. 2000 ml büyük kapasiteli, bacağınızda tutabilirsiniz.Tutarlı sıcaklık koruması, odada 2-5 saat ve yatakta 4-6 saat sürebilir.Şartname : Malzeme : PVC Kapasite : 2000 ml Renk : Pembe, Mavi, Yeşil(İsteğe bağlı) Ürün Boyutu : yaklaşık.32x19 cm / 12.6x7. 5 inç Paket Ağırlığı : yaklaşık. 340g Öğe Türü : Sıcak Çanta Paket Listesi : 1 x Sıcak Çanta Not : 1.Do su sızıntısını önleyen kapağın altındaki kauçuk halkayı kaybetmeyin. 2.Do mikrodalgada iken örgü kapağını çıkarın ve güç 800w'dan fazla değil, ayrıca 3 dakikadan fazla sürmeyin. 3.Do boş torba nedeniyle patlama olması durumunda torbaya tamamen su doldurun. 4. Mikrodalga sırasında şişkinlik varsa ısıtmayı durdurun, ancak mikrodalga fırını açmayın.


Anahtar Özellikler

Material:
PVC
Capacity:
2000ml
Color:
Pink, Blue, Green(Optional)
Item Size:
approx.32 x 19cm / 12.6 x 7.5inch
Package Weight:
approx. 340g
Item Type:
Hot Bag
Package List:
1 x Hot Bag :
Note:
1.Do not lost the rubber ring in the bottom of lid which prevent water leakage. :
2.Do take off the knit cover while microwave it and the power is not over 800W, also do not over 3 minutes. :
3.Do refill water fully into the bag in case explosion due to empty bag. :
4. Do stop heating if there is inflation during microwave, but do not open the microwave oven. :

Sen de olabilir