Caka Glitter Kılıf için Uyumlu Galaxy S21 FE 5G Telefon Kılıfı için Kız Kadın Çiçek Bling Sıvı Sparkle Girly Tam Vücut Darbeye Yastık Çiçek samsung kılıfı Galaxy S21 FE 2022(Kiraz Çiçeği)

Caka Glitter Kılıf için Uyumlu Galaxy S21 FE 5G Telefon Kılıfı için Kız Kadın Çiçek Bling Sıvı Sparkle Girly Tam Vücut Darbeye Yastık

₺ 44.97

İşlenmemiş

[Uyumlu Telefon Modeli] Glitter Tam Vücut Kılıf için Galaxy S21 FE (6.41 inç, 2022 Yayın), SIĞMAZ Galaxy S21 (6.2 inç), Galaxy S21 Artı (6.7 inç) veya Galaxy S21 Ultra (6.8 inç).Sıvı, cildimize zararsız olan BEYAZ MİNERAL yağdır. [Askeri Sınıf Koruma] Caka Galaxy S21 FE kadın kızlar durumda prim yumuşak TPU malzeme yapılır ve çerçeve sert PC, çift katmanlı 360 derece sağlam koruma sağlar.Düşme ve düşme sırasında güvenliği artırmak için oluşturulan dört yastıklı tampon. [Dahili Ekran Koruma] Caka Samsung S21 FE bling sparkle kılıf ile dahili dokunmatik duyarlı ve anti-scratch ekran koruyucu, çizilmelere ve çatlaklara karşı ekranı korumak.Hassas kesikler ve ince tasarım, Galaxy S21 FE cihazınızın işlevselliğini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. [Sparkle Galaxy S21 FE Kılıf] Bu Galaxy S21 FE glitter sıvı telefon kılıfı, bling aşk şeklindeki payetlerin serbestçe hareket etmesini sağlar, tıpkı suda yüzen yıldızlar gibi, sadece güzel değil, aynı zamanda size ve arkadaşlarınıza veya ailenize çok eğlenceli getirecektir. [Sevgiyi İfade Etmek için Harika Parıltılı Hediye] Doğum gününde veya tatilinde aileniz, arkadaşlarınız ve sevgiliniz için bir hediye olarak mükemmeldir.Bundan hoşlanacaktır.Caka Galaxy S21 FE 5 G telefon kılıfı en iyi seçim olacaktır.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir