PSDGHE Paslanmaz Çelik Köpek Kasesi Çift Köpek Kedi Kaseleri-Evcil Hayvan Su ve Yiyecek Kasesi Seti, Küçük veya Orta Boy Köpekler Kediler için Otomatik Su Şişesi ile 15°Eğimli Su ve Yiyecek Kasesi Seti (Mavi)

PSDGHE Paslanmaz Çelik Köpek Kasesi Çift Köpek Kedi Kaseleri-Evcil Hayvan Su ve Yiyecek Kasesi Seti, Küçük veya Orta Boy Köpekler Kediler

₺ 137.19

İşlenmemiş

Sağlıklı Sindirimi Teşvik Eder : 11 cm altın yükseklik, evcil hayvanınızın yiyecek ve suyu daha kolay yutması, daha sağlıklı sindirim sistemini teşvik etmesi için kedinin servikal omurgasını önemser.Yüksek kaliteli Malzeme : Kedi maması kasesi, toksik olmayan, tatsız ve güvenli olan gıda sınıfı melamin ve yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Mükemmel tasarım : Bölünmüş tasarım, tamamen demonte edilebilir, üç kullanım için bir kase.Temizlemesi Kolay : Kedi kaseleri çıkarılabilir ve yıkanması ve temiz tutulması için çıkarılması kolaydır.Dahası, yiyecek veya su eklemek de uygundur.Hedef Kitle : farsça kedi、 ragdoll, her türlü kedi ve küçük boy köpek (20 kilodan daha az ağırlığa sahip köpekler).Düz yüzlü evcil hayvanlar da uygundur .Özellikle Garfield, en azından yedikten sonra yüzün temiz olmasını önlemek için.Şartname : 31.8*20*14cm Malzeme : pp+ paslanmaz çelik Amaç : evcil hayvan yeme, içme Uygulanabilir nesneler : Kediler ve köpekler için genel Dış kase, görünüşte güzel, sağlam ve dayanıklıdır.Malzeme, güvenli ve toksik olmayan yeni çevre dostu reçineden yapılmıştır ve güvenle kullanılabilir.Kaymaz şerit tasarımı iyi kaymaz fonksiyona sahiptir ve evin zeminini çizilmelere karşı koruyabilir.Not : Manuel ölçüm için, 1-3 cm hata varsa lütfen beni affet, ürünün rengi alınan gerçek ürüne tabidir, teşekkür ederim! .


Anahtar Özellikler

31.8*20*14cm :
Material:
pp+ stainless steel
Purpose:
pet eating, drinking
Applicable objects:
General for cats and dogs
The outer bowl is integrally formed, beautiful in appearance, sturdy and durable. The material is made of new environmentally friendly resin, which is safe and non-toxic, and can be used with confidence. The anti-slip strip design has good anti-slip function and can protect the floor of the home from being scratched. :
Note:
For manual measurement, please forgive me if there is an error of 1-3cm, the color of the product is subject to the actual product received, thank you!

Sen de olabilir

Heyrex Torus Ultimate Su Kabı
  • Yeni

Heyrex Torus Ultimate Su Kabı

₺ 164.85

✔ SÜREKLİ TEMİZ, TAZE İÇME suyu TEMİNİ : Kasenin duvarı, yenilikçi filtreden geçen ve evcil hayvanınız içerken otomatik olarak yenilenen 2 litrelik bir su haznesi tutar ✔ DA