zenglingliang Hesap Makinesi Bilimsel Hesap Makinesi Taşınabilir Elektronik Calculadora Cientifica 12 Dijital Sayaç Ofis Ev Öğrencileri Fonksiyonu Malzemeleri Sıcak Masaüstü Hesap Makinesi (Renk: Mavi)

zenglingliang Hesap Makinesi Bilimsel Hesap Makinesi Taşınabilir Elektronik Calculadora Cientifica 12 Dijital Sayaç Ofis Ev Öğrencileri

₺ 111.24

İşlenmemiş

Bu hesap makinesi sadece ofis, ev, iş, okul, mağaza, alışveriş merkezi için günlük olarak mükemmel değildir, aynı zamanda banka malzemelerine, finansal çalışanlara ve veri analistlerine vb.Yardım sağlar. 1.Büyük sayıları açıkça gösteren büyük LCD ekran, uzaktan okumayı kolaylaştırır ve estetik açıdan hoştur. 2.Doğal ders kitabı ekranı, ifadeleri ve sonuçları tam olarak ders kitabında göründüğü gibi gösterir. 3.Geçiş tuşunu kullanarak kesirleri ve ondalıkları alternatif formlarda hızlı bir şekilde görüntüleyin. 4.Bu hesap makinesi birçok durum için tasarlanmıştır : iş, ofis, ev, bütçeleme, okul ve daha fazlası.Kişisel finansmanınıza veya sadece hızlı bir hesaplama oturumuna yardımcı olmak için kullanın.İnsanlaşmış görüntüleme tasarımı, uzun süreli kullanım için uygun, rahat bir izleme deneyimi sunar.Sizin için elimizden geleni yapacağız!mağazamızı beğendiyseniz, lütfen mağazamızı Favori Mağazalarınıza ekleyin, Yeni varış ve İndirim bilgilerimizi zamanında alabilirsiniz. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >> Açıklama >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bilimsel Hesap Taşınabilir Elektronik Calculadora Cientifica 12 Dijital Sayaç Ofis Ev Öğrencileri Fonksiyonu Malzemeleri Sıcak > Açıklama : 1. İki satırlı ekran.Reprodüksiyon fonksiyonları, çoklu ifadeler, hata göstergesi2. temel olarak hesaplanmıştır3. puan hesaplaması : bir puan hesaplaması, iki ondalık kesir biçimi dönüştürme, üç karışık kesir - Değiş Tokuş etmek için uygun olmayan kesir biçimi 4. Yüzde hesaplama5. Derece Dakika Saniye hesaplama (60 onaltılık hesaplama, 60 M-10 M arası dönüştürme)6. Ondalık basamak sayısı (Düzeltme), önemli basamak sayısı (Scı), üstel görüntüleme biçimi (Norm)7. Bellek hesaplaması (yanıt belleği, sürekli temel, bağımsız bellek, dokuz değişken8. 6 (polar ve dikdörtgen koordinatları dönüşüm 7 8 arasında) koordinat dönüşümleri metrik sistem dönüşüm bilimsel fonksiyon hesaplamaları : bir Trigonometrik / Ters Trigonometrik 2 Hiperbolik / Ters Hiperbolik Fonksiyonlar 3 Ortak ve Natural Log / antilog 4 Kare Kök, küp kök, Kare Kök, küp, karşılıklı, faktöriyel rasgele sayılar, pi 5 açı / arc Degree Sembolik Hesaplama Mühendisliği 9 Combination9 düzenlenmiş. İstatistiksel hesaplamalar : 2 regresyonun standart sapması (doğrusal regresyon, logaritmik regresyon, güç regresyonu, ters regresyon, iki saniyelik regresyon)10. Öncelikli işlem, yığın belleği11. 240 çeşit bilgi işlemözelleştirme : Malzeme : plastikrenk : Kırmızı,Yeşil,Mavi,Siyah.


Anahtar Özellikler

Material:
Plastic
Color:
Red,Green,Blue,Black

Sen de olabilir