KRAL AT Yarı Tedavi Jel Tırnak Şerit / 24 Çıkartmalar Tırnak Jel Lehçe Şeritler/Su Geçirmez Tırnak Şeritler / Uzun Ömürlü Tırnak Sarar için Kadın(UV / LED Gerekli)

KRAL AT Yarı Tedavi Jel Tırnak Şerit / 24 Çıkartmalar Tırnak Jel Lehçe Şeritler/Su Geçirmez Tırnak Şeritler / Uzun Ömürlü Tırnak Sarar

₺ 35.97

İşlenmemiş

Tırnağınıza zarar vermez-En son Yarı Kürlenmiş Jel Tırnak Şeritlerimiz gerçek jel sıvılarından yapılmıştır.Çevre dostu ve toksik olmayan malzemeler, tırnağınıza zarar vermez, herhangi bir tırnak şekline tamamen uyabilir.Daha parlak, Daha Kararlı ve Uzun ömürlü-salon tırnakları gibi 9-12 güne kadar sürer.Size kalıcı güzellik ve güven getirin.Güzel anınızı kaydetmeye başlayalım ve güzel ve güzel hayatınıza başlayalım.Zamandan tasarruf edin-Yeni bir oje stilini, Yapışmayı, Dosyalamayı ve hafif kürlemeyi kolayca bitirmek için sadece 3 adım atın.Kolay ve rahat.yeni bir güzel jel çiviyi tamamlamak için 15 dakika yeterlidir.Yapışması kolay-Jel tırnak şeritleri plastik tırnak uçları değildir.Onları aldığınızda yumuşak ve nemli kaldıklarından emin olmak için siyah bir torbaya yerleştirilirler.Tırnak çıkartmaları tırnaklara tutturulduktan sonra, 60 saniyelik ışık kürlemesinden sonra, uzun ömürlü, daha parlak ve daha yapışkan olacaktır.Ne olsun?- Tüm müşterilere şık tırnak ürünleri getirmek bizim sorumluluğumuzdur.Paket içerir, 1 × 24 Yarı-jel tırnak çıkartmalar, 1× tırnak törpüsü, 1 ×temizleme pamuk pedleri.Bunu büyük bir değer ya da harika bir hediye yapmak.Misyonumuz-Tırnak yolculuğunuzu desteklemek için size güzellik, güven ve moda getirebileceğimizi umuyoruz.Bu yüzden 1 yıl Garanti veriyoruz.Satın alma işleminizden memnun olmadığınıza karar verirseniz, lütfen bize bildirin.Lütfen Hayır : . 1.Açıldıktan hemen sonra kullanın. 2.O çocukların kullanımına uygun değil. 3.Cildiniz tahriş olmuş veya hasar görmüşse kullanmayın. 4.Kullanmadan önce Güneş ışığına veya ışığa maruz bırakmayın.NASIL?. 1.Törpü ve temiz bir çivi ile çivi pürüzsüz. 2.Doğru boyutu seçin, koruyucu filmi soyun. 3.Parmak tırnağınıza hafifçe yapıştırın. 4.Fazlalığı tırnak törpüsü ile çıkarın. 5.UV tırnak lambası ile 60 saniye kürleyin.Paket içeriği : . 1×24 Yarı jel tırnak çıkartmaları. 1× tırnak törpüsü. 1 ×temizleme pamuk pedleri.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir