Qıxıvcom 4 Paket 7 W LED ampuller Tuz Lambası LED A60 Tuz ampul Himalaya Pembe Tuz lambası ampul 60-Watt Eşdeğer LED lamba Sıcak Amber Glow Kristal Tuz Lambası Yatak Odası Masa Gece Lambası E26 / E27 Baz

Qıxıvcom 4 Paket 7 W LED ampuller Tuz Lambası LED A60 Tuz ampul Himalaya Pembe Tuz lambası ampul 60-Watt Eşdeğer LED lamba Sıcak Amber

₺ 80.97

İşlenmemiş

unique Eşsiz doğal turuncu pembe Tuz Ampulü insanları rahatlatabilir, stresi azaltabilir ve size sıcak ve rahat bir his verebilir.Tuz ampullerinin üstünde, ampullerin yanmasını önlemek için ısıyı dışarıya geçiren delikler vardır. Light Yumuşak ışık, şeffaf lamba gövdesi, temiz ve yarı saydam, sıcak bir atmosfer yaratır.Oda sadece sıcak, romantik ve sessiz hale getirilemez, aynı zamanda görme yorgunluğunu da hafifletebilir. ♦ Standart ev aydınlatma prizlerine uyacak şekilde Tuz Lambası E26/E27 Tabanı,Çeşitli lambalar ve fenerler ile eşleştirilebilir.Farklı yerlerde çeşitli için uygundur, yatak odası, oturma odası, vb. Each Her Tuz Lambası sıcak kehribar rengi bir parıltıyla yanar ve umduğunuz atmosferi yaratan inanılmaz derecede yumuşak bir parıltı verir achieve.It tuz lambaları sevenler için mükemmel bir hediye. Salt Kristal Tuz Ampulleri, kesinlikle çarpıcı olan çok yumuşak, sıcak, hafif pembe gölgeli ışığı söndürür.Bunları ofisinizde aydınlatma için kullanabilirsiniz effect.It güzel, sıcak turuncu bir parıltı. 7 W ui Qixivcom 4 Pack Ampulleri Tuz Lamba AC110(2700 K-2800 K)-120 V Lamba Tabanı : E26/E27 Renk Sıcaklığı : Sıcak,Huzurlu Kızdırma Lamba Ömrü : 30.000 saat Gerilim A60 7 W 7 W Paket Tuz Lamba LED Malzeme Türü : Tuz, Plastik Güç : : masası lambası Sıcak Kehribar Kızdırma Kristal Tuz Lambası Yatak Odası Masa Gece Işık E26/E27 Bankası Ui Belirtimi LED 60 A60 Ampul Tuzu Pembe Himalaya Tuz Lamba Ampul Watt Eşdeğeri : LED : 4 Adet* 7 W Pembe Himalaya Tuz Lamba Ampul Ui 1 Özellikleri : Eşsiz doğal turuncu pembe Tuz Ampulü insanları rahatlatabilir, stresi azaltabilir ve size sıcak ve rahat bir his verebilir.Tuz ampullerinin üstünde, ampullerin yanmasını önlemek için ısıyı dışarıya geçiren delikler vardır. 2. Tuz Lambası E26 / E27 Tabanı, standart ev aydınlatma prizlerine uyacak 60 W Eşdeğer LED Ampulün yanı sıra iç veya dış mekanlarda kullanıma hazır herhangi bir kolye ışık fikstürü.Vintage stili herhangi bir aydınlatma durumuna getirmek için abajurlu veya abajurlu veya armatürsüz kullanabilirsiniz. 3. Kristal Tuz Ampulleri, kesinlikle çarpıcı olan çok yumuşak, sıcak, hafif pembe gölgeli ışığı söndürür.Bunları ofisinizde aydınlatma için kullanabilirsiniz effect.It güzel, sıcak turuncu bir parıltı. 4. Yumuşak ışık, şeffaf lamba gövdesi, temiz ve yarı saydam, sıcak bir atmosfer yaratır.Oda sadece sıcak, romantik ve sessiz hale getirilemez, aynı zamanda görme yorgunluğunu da hafifletebilir. 5. Çeşitli lambalar ve fenerler ile eşleştirilebilir.Farklı yerlerde çeşitli için uygundur, yatak odası, oturma odası, vb. 6. Her Tuz Lambası sıcak kehribar rengi bir parıltıyla yanar ve umduğunuz atmosferi yaratan inanılmaz derecede yumuşak bir parıltı verir achieve.It tuz lambaları sevenler için mükemmel bir hediye.


Anahtar Özellikler

Type:
7W A60 LED Salt Lamp
Material:
Salt,Plastic
Power:
7W
Voltage:
AC110-120V
Lamp Base:
E26/E27
Color Temperature:
Warm, Peaceful Glow(2700K-2800K)
Lamp Life:
30,000hrs
Package include:
4 Pcs* 7W Himalayan Pink Salt lamp Bulb
✔Features:
1. The unique natural orange pink Salt Light Bulb can relax people, relieve stress, and give you a warm and comfortable feeling. There are holes on top of the salt light bulbs which pass the heat outside to keep the bulbs safe from burning. :
2. Salt Lamp E26/E27 Base,60W Equivalent LED Light Bulb to fit the standard home lighting sockets, as well as any pendant light fixture ready to be used indoors or outdoors. You can use with or without lampshades or fixtures to bring vintage style into any lighting situation. :
3. Crystal Salt Light Bulbs put off very soft, warm, slightly pink shaded light that is absolutely stunning.You can use these in your office for lighting effect. It’s a nice warm orange glow. :
4. Soft light, transparent lamp body, clean and translucent, set off a warm atmosphere. Not only can the room be made warm, romantic and quiet, but also can relieve eyesight fatigue. :
5. It can be matched with various lamps and lanterns. Suitable for a variety of different places, bedroom, living room, etc. :
6. Each Salt Lamp illuminates with a warm amber glow and it gives an incredibly soft glow that creates the atmosphere you were hoping, it would achieve. It is perfect gift for salt lamps lovers. :

Sen de olabilir