Kablosuz uzaktan Kumanda, 220 V 10A 3-Speed anahtarı uzaktan Kumanda kiti, aerodinamik Tasarım dayanıklı APP Kontrolü için tavan fanı ışık tavan fanı aksesuarı

Kablosuz uzaktan Kumanda, 220 V 10A 3-Speed anahtarı uzaktan Kumanda kiti, aerodinamik Tasarım dayanıklı APP Kontrolü için tavan fanı

₺ 214.80

İşlenmemiş

Düğmeler dayanıklı ve hassastır ve rahat ve hızlı kullanım için ingilizce olarak işaretlenmiştir.Istikrarlı alıcı Kullanımı sağlam malzeme, dayanıklı, üniforma ısı dağılımı ve uzun ömürlü.Dokulu kabuk anti-düşen ve dayanıklı, aerodinamik tasarım, ark tutmak için rahat.Cep telefonu uygulaması ile kontrol, eşleşen uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir.Sıkı kalite kontrol ve kalite güvencesi, yüksek güvenlik faktörü, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Özellik : 1. Düğmeler dayanıklı ve hassastır ve rahat ve hızlı kullanım için ingilizce olarak işaretlenmiştir.2. Istikrarlı alıcı Kullanımı sağlam malzeme, dayanıklı, üniforma ısı dağılımı ve uzun ömürlü.3. Dokulu kabuk anti-düşen ve dayanıklı, aerodinamik tasarım, ark tutmak için rahat.4. Cep telefonu uygulaması ile kontrol, eşleşen uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir.5. Sıkı kalite kontrol ve kalite güvencesi, yüksek güvenlik faktörü, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Uzaktan Kumanda Kiti Güç Kaynağı Voltajı : 220vmaksimum Güç Tüketimi : Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.


Anahtar Özellikler

Item Type:
Remote Control Kit  
Power Supply Voltage:
220V
Maximum Power Consumption:
Current:
10A
Wireless Type:
Wifi 2.4GHz
Wireless Specification:
IEEE802.11 b/g/n
A Variety of Control Methods:
Control by mobile phone APP, can also be controlled by the matching remote control, and can be connected to all voice assistants on the market.
Suitable for ceiling fan lights :
The built-in remote control can be used after connecting the cable :
Battery:
2 x AAA batteries (not included)
Receiver Size:
Approx. 115 x 53mm / 4.5 x 2.1in
Remote Control Size:
Approx.50 x 136mm / 2 x 5.4in
Weight:
207 g / 7.3 oz(approx.)
Package List:
1 x Remote Control :
1 x Receiver :
1 x User Manual  :
5 x Accessories  :
1 x Wall Mount :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Sen de olabilir