Myshe Kılıf için AirTags, 1 Paket Silikon Koruyucu Kapak için AirTag Anahtarlık Tutucu Aksesuarları,İlginç Kişilik Çiçek Desen AirTags ile Uyumlu 2021 (Leopar)

Myshe Kılıf için AirTags, 1 Paket Silikon Koruyucu Kapak için AirTag Anahtarlık Tutucu Aksesuarları,İlginç Kişilik Çiçek Desen AirTags

₺ 29.97

İşlenmemiş

【HASSAS BOYUT】 Air Tag 2021'in mükemmel oturması için özel olarak tasarlanmıştır. 【İLGİNÇ tasarım】 Çeşitli yerlerde, kişiselleştirilmiş tasarımlar benzersiz zevkinizi gösterir.Bir sürü iltifat alacaksın. 【KULLANIM YERİ】 Anahtar halkalı kompakt kabuğun kişisel eşyalarınızla bağlanması kolaydır, koruyucu kapak hassas hava etiketinizi toz ve çizilmelere karşı koruyabilir. 【MÜKEMMEL HEDİYE SEÇİMİ】 Çeşitli tatillerde ve diğer durumlarda akrabalarınız, aileniz ve arkadaşlarınız için hediye seçenekleri ve sevimli hediye fikirleri sağlayın (Not : Airtag dahil değildir.). 【YÜKSEK KALİTELİ satış sonrası SERVİS】 1 * Air Tag koruyucu kılıf( Air Tag cihazı dahil değil).Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz 24 saat içinde en kısa sürede bir çözüm sağlayacaktır. 【Farklı bilgisayarlar farklı renkler gösterdiğinden, gerçek öğenin rengi yukarıdaki resimden biraz farklı olabilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz】 【Malzeme】 yüksek kaliteli silikon, yumuşak ve rahat, mükemmel dokunuşunuzu mükemmelleştirin.Hassas ekipmanınızın temelini ve prototipini darbelere karşı koruyabilirsiniz. 【Kurulumu kolay】 Hava yastığı silikon kılıfının ince kesim tasarımı, ekipmanınıza mükemmel uyum sağlar.Sökme ve montaj çok uygun olacaktır ve kurulum da rahat ve hızlıdır.Ve sinyalin yayılmasını engellemeyecek ek bir anahtarlığa gerek yoktur. 【Kullanım yeri】 Anahtarlar, araba anahtarları, sırt çantaları, bilgisayar çantaları veya cüzdanlar vb., evcil hayvanınızın etrafında kolayca asılabilir neck.It kaybını önlemek için öğelerinizi her zaman ve her yerde takip etmeniz uygundur. 【Zarif Hediye Seçimi】 En sevdiğiniz aileniz ve arkadaşlarınız için düşünceli küçük bir hediye olarak kullanılabilir.Kişisel eşyalarını bulmayı kolaylaştırın, bu da değerli eşyaların kaybını önleyebilir.Hediyeyi aldıktan sonra kendilerini sıcak hissedeceklerine inanıyorum.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir