Acclqes Araba Far Koruyucu Film Füme Siyah Tonu Wrap Vinil Şeffaf TPU Sticker, Range Rover Evoque ıçin L538 2012-2018

Acclqes Araba Far Koruyucu Film Füme Siyah Tonu Wrap Vinil Şeffaf TPU Sticker, Range Rover Evoque ıçin L538 2012-2018

₺ 258.30

İşlenmemiş

1. Mükemmel malzemelerden yapılmış, iyi süneklik, sararma yok, yaşlanma yok, kabarcık yok, tutkal damlası yok, çizilme ve aşınma direnci yok. 2. Güçlü ışık geçirgenliği, gölgeleme yok, ışık kaynağı üzerinde hiçbir etkisi yok, sürüş sırasında çakıl tarafından çizilmeyi önlemek ve ışıkları hasardan korumak için. 3. Kurulumu kolay, boyuta uygun, hasar yok, araba ışıklarına zarar yok, yırtıldıktan sonra iz yok, tutkal yok, güneş koruması, yüksek sıcaklık dayanımı. 4. Far filmi kullandıktan sonra, güzel ve serin ve aynı zamanda arabanızı koruyabilir. 5. Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz, teşekkür ederim ve işinizde başarılar ve mutlu bir yaşam diliyoruz!.Flash point Note ile Füme ,siyah, Şeffaf ve Altın Alma SMS (kendi Kendini İyileştirme ) Renkler ürün özellikleri : Malzeme : Altın statik nesnenin flash noktası ile statik koşullar altında şeffaf ve tek sunshine Feature altında flash noktası 1 : Çizilmeye karşı Dayanıklı ve Dekorasyon Kolay Kurulum : altın olacak. Işığa ve filme su püskürtün. 2. Doğru yerde sopa film. 3. Suyu sıkın ve bir ped ile kabarcıklar.Uygulanabilir Modeller : Range Rover Evoque 1th nesil L538 için; 2012-2018not : Modeller veya yıllarla ilgili herhangi bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçinpaket Şunlardır : 2 adet Önceden Kesilmiş Far Koruyucu film (hediye olarak sulama kabı ve kazıyıcı ile).


Anahtar Özellikler

Material :
Import TPU (Self Healing )
Colors :
Smoked black ,Transparent and Golden with the flash point
Note :
Golden with the flash point of the static object is transparent under static conditions, and it will be golden with a flash point only under the sunshine
Feature :
Scratch Resistant and Decoration
Easy Installation:
1. Spray water to the light and the film. 2. Stick the film on the right place. 3. Squeeze the water and bubbles out with a pad.
Applicable Models: :
For Range Rover Evoque 1th generation L538;2012-2018 :
Note:
Please contact us if you have any ptoblem about the models or years
Package Include :
2 Pcs Precut Headlight Protective film (with the watering can and scraper as gift) :

Sen de olabilir