CFDYKRP Yağ Filtresi Anahtarı, Mekanik Tesisatçılar tarafından Kullanılan Kavanoz Açacağı/Boru Anahtarı/Kauçuk Kayış Anahtarları olarak Kullanılır (Renk : 6 inç 8 inç)

CFDYKRP Yağ Filtresi Anahtarı, Mekanik Tesisatçılar tarafından Kullanılan Kavanoz Açacağı/Boru Anahtarı/Kauçuk Kayış Anahtarları olarak

₺ 263.10

İşlenmemiş

1.Yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış, yüzeyleri çizilmelere ve çizilmelere karşı koruyabilir, güçlü ve kullanımı dayanıklıdır. 2.Esnek kayış herhangi bir şekle uyar, gevşetin, sıkın veya yüzeye zarar vermeden tutun. 3.Rahat sap ve kauçuk kaymaz tutuş ile,istediğiniz zaman sağlam bir tutuş sağlar ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. 4.Boru boruları, filtreler ve benzerleri için onarım endüstrisi.Otomobillerde, traktörlerde ve evde yaygın olarak kullanılır. 5.Ergonomik tasarım.Yüksek performans ve süper zarif.Özellikler : Renk : Turuncu Ve Siyahmalzeme : PP+TPR6" : Toplam uzunluk ≤ 540mmkemer uzunluğu : 1.2cm8" : Toplam uzunluk ≤ 620mmkemer uzunluğu : 2 cmlütfen Not : *Sadece paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.*Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.Paket içeriği : 1 * kemer filtre anahtarı.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir