SANKA Kancaları Ağır Hizmet Tipi, Delikli Olmayan 304 Paslanmaz Çelik Mutfak Rafı, kendinden Yapışkanlı Yatak Odası Kancası, 3M Yapışkan Bantlı (Gümüş, 1 Paket 3 Kanca)

SANKA Kancaları Ağır Hizmet Tipi, Delikli Olmayan 304 Paslanmaz Çelik Mutfak Rafı, kendinden Yapışkanlı Yatak Odası Kancası, 3M Yapışkan

₺ 20.88

İşlenmemiş

◆ 【Yaygın olarak kullanılan】 ◆ Sünger mendil, çelik bilyalar, paçavralar, çubuklar, fırçalar vb. Koyabilirsiniz. ◆ 【3 M Yapıştırıcı】 ◆ Yüksek yük taşıma özelliklerine sahiptir ve 20 poundluk asılı nesneler düşmez ve kanca deforme olmaz. ◆ 【304 paslanmaz çelik】 ◆ Su geçirmez ve neme dayanıklı olabilir ve paslanması kolay değildir, mutfak ve banyodaki ıslak yerlerde kullanım için daha uygundur. ◆ 【Kullanımda kararlılık】 ◆ Yamuk tasarımı, eşyaları sıkıca yerleştirmek için kullanılır ve suyu tahliye edebilir easily.It 1.2"kalınlığındaki ürünler için uygundur. ✤7 kolay yükleme özelliği : bu yayın arkalı önlü yapıştırıcı Kaldırmak, bir tarafında kanca geri sopa, ve duvarın diğer tarafında sopa.Öğeyi 24 saat sonra asın.Şartname : Renk : Gümüşmalzeme : Kaliteli Paslanmaz Çelik ve 3 M bantağırlık Kapasitesi : 16lbboyutlar : 1.77"x1.77"x1.3" Kullanım adımları : 1. Takmadan önce, Yapıştırılan parçanın yüzeyini iyice temizleyin, yağ suyunu ve tozu vb.Temizleyin.ve kurumasını bekleyin2.Bir kat 3 M bant serbest bırakma kağıdını yırtın ve kancanın arkasına yapıştırın ve 1 dakika boyunca bastırın3.Ardından serbest bırakma kağıdının diğer tarafını yırtıp duvara yapıştırın ve bastırın4.24 saat ayakta durduktan sonra öğeyi asın Lütfen hatırlatın : 1. 1.2"2 kalınlığa sahip ürünler için uygundur.Boyalı duvar, duvar kağıdı, alçıpan ve kaba için uygun değildir.aksi takdirde duvara zarar verebilir ve hasar görmeden çıkarılamaz.Serbest bırakma kağıdını yırttıktan sonra 3,3 M bant dokunulduğunda belirgin değildir.Bu 3m'nin özelliğidir glue.It yapışkanlığını serbest bırakmak için belirli bir kuvvete ve sürekli preslemeye ihtiyaç duyar.Ağır hale getirmeden önce 24 saat boyunca yapıştırılması önerilir 4.Yeniden kullanmadan önce, lütfen ısıtmak için saç kurutma makinesinin sıcak havasını kullanın,macun etkisi daha iyidir, Eğer çıkarılan kancaya kir takılıysa, kancayı kullanılamaz hale getirebilir. 5.Do yanlış çalışmayı önlemek ve size düşmek ve kayıplara ve kaçınılmazlara neden olmak için değerli eşyalarınızı, kırılgan ve tehlikeli eşyaları asmayın.Paket Listesi : ↓.1 Paket 3 kanca.3 adet 3 M yapışkan bant.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir