Taşlama tekerlek Elmas Kaplı Taşlama Tekerlek 45 derece elmas disk bileme Kesici Değirmeni Aşındırıcı Aracı 150 Grit Elmas Taşlama Tekerlek

Taşlama tekerlek Elmas Kaplı Taşlama Tekerlek 45 derece elmas disk bileme Kesici Değirmeni Aşındırıcı Aracı 150 Grit Elmas Taşlama Tekerlek

₺ 95.70

İşlenmemiş

100, keskinlik, yüksek sertlik, uzun ömürlüdür.Elmas kumu eşit şekilde tutturulur ve aşınmaya dayanıklıdır ve kumun düşmesi kolay değildir.Sert alaşımların, metalik olmayan malzemelerin öğütülmesi, sert ve kırılgan karbürlerin, metalik olmayan minerallerin kesilmesi için uygundur.Esas olarak sert alaşımlı, tungsten çelik frezeleri öğütmek için kullanılır, ayrıca cam, fayans, için de kullanılabilir.Bu kaliteli malzeme yüksek sıcaklığa dayanıklıdır.Tezgah değirmeni veya masa testeresi üzerinde çalışabilir.Özellikleri : 100% ,, netlik, yüksek sertlik vardır, uzun hizmet ömrü.Elmas kumu eşit şekilde tutturulur ve aşınmaya dayanıklıdır ve kumun düşmesi kolay değildir.Sert alaşımların, metalik olmayan malzemelerin öğütülmesi, sert ve kırılgan karbürlerin, metalik olmayan minerallerin kesilmesi için uygundur.Esas olarak sert alaşımlı, tungsten çelik frezelerin öğütülmesi için kullanılır, ayrıca cam, fayans, değerli taşlar, seramikler, kalıplar ve diğer malzemeler kenar taşlama ve pah kırma için de kullanılabilir.Esas olarak küçük yan taşlama makinesi, öğütücü için geçerlidir.Şartname : Malzeme : Elmas kum kaplamadiameter : 78mm/yaklaşık3çap Çapı : 12.7 mm Edge genişliği : 15mmkalınlık : 10mmpaket İçerir : 1 adet Elmas taşlama tekerleknot : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, aldığınız gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Lütfen sorun değil, teşekkürler!Lütfen malların görünümünü, boyutunu, şeklini dikkatlice kontrol edin ve sipariş vermeden önce orijinal mallarınızı karşılaştırın, teşekkür ederim. Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Geri bildirim : Bu işlemden memnunsanız, lütfen tüm 5 yıldızla yanıt verin!Daha iyi yorumlarınız, gelecekte daha iyi kaliteyi ve daha iyi hizmeti sunmamız için bir teşvik olacaktır.Onlardan memnun değilseniz, lütfen önce bir Soru Sorun veya Satıcıyla iletişime geçin.Mesajlarınıza 1-2 iş günü içerisinde cevap verilecektir.Elimizden memnuniyeti sizin sorununuzu çözmek için çalışacağız.Baiwen Güç aracıbaiwen Güç aracıödeme Hakkında : 1.Siparişler ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenir.2. Tam ödeme, siparişinizi verdikten sonra 7 gün içinde yapılmalıdır, aksi takdirde sipariş geçersiz olur veya sistem tarafından iptal edilir.3. Conta gibi tüm ayrıntılı bilgileri tamamladığınızdan emin olun.


Anahtar Özellikler

Material:
Diamond sand coated
Diameter:
78mm/Approx 3
Bore Diameter:
12.7mm
Edge width:
15mm
Thickness:
10mm
Package Includes:
1pcs Diamond Grinding Wheel :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Please don't mind, thank you! :
Please be carefully check the goods appearance, size, shape and then compare your original goods before ordering, thank you. :
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
Feedback:
If you are pleased with this transaction, please respond with all 5-star! :
Your better comments will be an encouragement for us to offer the better quality and the better service in future. :
If you are not satisfied with them, please contact us first via Ask a Question or via Contact Seller. :
Your messages will be answered within 1-2 business day. :
We shall try our best to solve your problem to your satisfaction. :
Baiwen Power Tool :
Baiwen Power Tool :
About Payment :
1.Orders processed timely after the payment verification. :
2. Full payment must be made within 7 days after placing your order, or the order will be invalid or canceled by the system. :
3. Make sure that you have completed all the detailed information like conta :

Sen de olabilir