HomeFocus Zemin Lambası, Zemin Lambaları, USB Şarj Portlu Raf Zemin Lambası,Oturma Odası,Yatak Odası,Beyaz Çuval Bezi Gölgesi, Ceviz Kahverengi Ahşap için Ekran Rafları Zemin Lambası.

HomeFocus Zemin Lambası, Zemin Lambaları, USB Şarj Portlu Raf Zemin Lambası,Oturma Odası,Yatak Odası,Beyaz Çuval Bezi Gölgesi, Ceviz

₺ 227.40

İşlenmemiş

【Raflar Zemin Lambası Tasarımı】 Raflar Zemin Lambası Tasarımı Rafları ve Lambayı Bir Araya Getirir,Ayrıca USB Şarj Portu, Cep Telefonlarının Uygun Şekilde Şarj Edilmesi veya Electronics.It oturma Odası, Yatak Odası, Oda Dekorasyonu ve Odayı Aydınlatmak, Mobilyaları Eşleştirmek gibi Odanın Herhangi Bir Köşesine Yerleştirilebilir Zarif ve Güzel, ahşap Malzeme hafif ve Taşıması kolay. 【Ürün Açıklaması】Beyaz Keten Gölge ve Kahverengi Ahşap Çerçeve,Ürün Boyutu 10.25 X10.25 X63.00 inç,11.8 Pound,Her Raf Boyutu 15. 50 X10. 25", Her Katman Maksimum Yatak Ağırlığı 6 Pound, Rafa Herhangi Bir Şey Koymak Kolaydır, Örneğin Çiçekler, Kitaplar, Fotoğraf Çerçeveleri Vb. 【Replaceable Bulb】Kullanmanızı öneririz E26 X1 LED 9 W Ampul 3000 K Yumuşak Sıcak Beyaz,Ampul Dahil Değildir,ayrıca Serbestçe Farklı Ampul Yerine Kullanabilirsiniz,LED Ampul,CFL Ampul,Akkor Ampul, Halojen Ampul, Ampul Kullanılan Eşit bir Maksimum Akkor Ampul Gücü 150 Watt, zincir Anahtarı Soket Üzerinde. 【USB Şarj Portu】 USB Şarj Portu Dahildir,5 V 1 A,Cep Telefonlarının veya Elektroniklerin Uygun Şekilde Şarj Edilmesi. 【Kararlılık ve Güvenlik】 Tüm Lamba için 120 V, AC Pulg, ETL Sertifikası.


Anahtar Özellikler

Sen de olabilir